kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Naučte se prodat své znalosti v oblasti nemovitostí

Naučte se prodat své znalosti v oblasti nemovitostí

muž
Foto: iStock
Jak jistě všichni víme, nemovitosti byly odjakživa znamením majetku a moci. Kdo měl vlastní půdu a hospodářství, ten ve svém okolí něco znamenal. O šlechticích a jejich panstvích ani nemluvě. A totéž platí vlastně až dodnes. Ten, kdo vlastní nemovitosti, tak se nemá zpravidla špatně, a kdo je nevlastní, a přitom má volné finanční prostředky, tak právě pro něj jsou nemovitosti jedním z těch nejlepších způsobů, jak je investovat. A právě k takové investici a prodeji je zapotřebí lidí, kteří tomu rozumějí, jsou ve světě nemovitostí jako ryba ve vodě a mají aktuální přehled.

Získejte know-how od odborníků

Jen samotné znalosti však k úspěchu nestačí, je třeba i vědět, jak jich využít. Pokud to nemáte v krvi, tak se to musíte od někoho naučit. A jak takové schopnosti získat? Možnosti jsou v zásadě dvě. Buď si najít toho správného mentora, nebo se učit od odborníků, kteří mají nejenom zkušenosti z oboru, ale umí je i předat dál. Manažerské vzdělání MBA je již dnes v ČR zavedeným studiem a několik vzdělávacích institucí má výukové programy šité na míru i přímo pro obor Real Estate.

Jednou z nich je i Cambridge Business School, která je v oboru manažerského vzdělání již zavedenou a prověřenou značkou, což potvrzuje i řada renomovaných akreditací, včetně britské ASIC.

Co se na studiu naučíte

  • Rozšíříte si znalosti z oboru oceňování nemovitostí a facility managementu
  • Rozvinete praktické obchodní dovednosti a marketing v oblasti obchodu s nemovitostmi
  • Pochopíte širší souvislosti výchozích principů na trhu s nemovitostmi

Přizpůsobte si svou výuku

Jelikož je manažerské MBA studium zaměřeno především na profesionály ve svém oboru, tak je samozřejmě velmi důležitá časová flexibilita výuky. Na Cambridge Business School se studenti při kombinované formě studia scházejí fyzicky pouze čtyřikrát do roka a po zbytek času studují odkudkoli, kde je jim to pohodlné. Všechny studijní materiály mají od školy k dispozici online a přes počítač mohou rovněž i komunikovat se svými lektory. Pro koho je i tohle příliš svazující, tak pro toho škola zařadila do své nabídky nově i program Real Estate online, který je zcela plnohodnotný s kombinovanou formou studia.

Záleží už tedy jen na vás, odkud se budete studiu věnovat. Při obou typech studia však můžete být se správnou pílí i time managementem již za rok úspěšným absolventem, s mnoha novými znalostmi a zkušenostmi, které ve své kariéře určitě využijete.

Zaujalo vás studium MBA na Cambridge Business School? Ať již jste makléř, majitel realitní kanceláře nebo se zabýváte správou nemovitostí, tak díky úspěšnému studiu programu Real Estate získáte významnou výhodu v tomto vysoce konkurenčním prostředí.

Pro přihlášení je teď ten správný čas. Nejbližší studijní cyklus již brzy začíná.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky