kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Komerční nemovitosti: Nové průmyslové haly a změna majitele DRN

Komerční nemovitosti: Nové průmyslové haly a změna majitele DRN

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti DRN
Novinky v komerčních nemovitostech v sobě nesou změny majitelů významných objektů, ale i zcela nové projekty po celé republice.

Skanska prodala Praga Studios

Krátce po dokončení změnil majitele kancelářský projekt Praga Studios, jenž se nachází v pražském Karlíně. Developerská společnost Skanska Property prodala americké investiční skupině CBRE Global Investors plně pronajatou budovu za 1,4 miliardy korun. Hlavním nájemcem budovy s celkovou plochou dvanáct tisíc metrů čtverečních je zdravotnická společnost Edwards Lifesciences. Skanska na konci srpna také dokončila hrubou stavbu jiného svého kancelářského projektu: Parkview v Praze 4.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Skanska

Accolade postaví haly za miliardu

Nové průmyslové centrum vyroste nedaleko západočeského Chebu. Realitní skupina Accolade plánuje v tamějším areálu bývalých strojíren postavit haly za více než 1,2 miliardy korun. Na projektu, který už získal stavební povolení, bude firma spolupracovat s developerem Panattoni Europe. Není to první investiční akce Accolade u Chebu. Už dříve tu firma postavila haly, které si pronajal například zásilkový obchod Tchibo nebo společnost BWI.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Accolade

Logistické centrum u Plzně se rozroste

Společnost GFB Czech ze skupiny UDI Group připravuje u Plzně stavbu logistického centra na třiatřiceti hektarech. Investice má dosáhnout dvou miliard korun. Jde o druhou etapu areálu Přehýšov u dálnice D5. Developer už získal rozhodnutí o umístění stavby. Záměrem je výstavba komplexu se skladovacími prostory o velikosti sta tisíc metrů čtverečních. Projekt má kromě technických budov zahrnovat i velkoprostorovou halu.

CTP dokončí největší český průmyslový park

Vlajková loď společnosti CTP, projekt CTPark Bor, má být hotov během příštích pěti let. Firma oznámila, že tímto krokem vznikne největší logistický park v Česku – v Boru u Tachova v Plzeňském kraji se bude rozkládat na ploše šesti set tisíc metrů čtverečních. Investice společnosti CTP do business parku, ve kterém sídlí čtrnáct společností, do této doby dosáhla čtyř set milionů eur, tedy zhruba deset a půl miliardy korun. Zbývající investice má být ještě o padesát milionů eur vyšší.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti CTP

Grandi Stazioni prohrála u soudu

Italská společnost Grandi Stazioni neuspěla se žalobou kvůli neprodloužení pronájmu hlavního nádraží v Praze. Obvodní soud pro Prahu 1 zamítl požadavek firmy na náhradu ušlého zisku za zhruba 1,3 miliardy korun. Firma měla budovu pronajatou na základě dohody, podle níž ji měla kompletně zrekonstruovat, což však v termínu neučinila. Podle soudu firma neprokázala, že by měla důvodný předpoklad prodloužení smlouvy. Rozsudek je nepravomocný.

DRN změnil majitele

Developerská společnost Sebre prodala za téměř 2,6 miliardy korun budovu DRN na rohu Národní třídy a Mikulandské ulice německému fondu KGAL . Kancelářská budova s prosklenou fasádou protkanou rostlinami byla dokončena před dvěma lety a realizace podle tehdejšího vyjádření firmy vyšla na zhruba jeden a půl miliardy korun. V komplexu jsou kanceláře, galerie moderního umění a dvě restaurace.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti DRN

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky