kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Novinky ze zahraničí: Hotel v Chorvatsku i rezidence na Ukrajině

Novinky ze zahraničí: Hotel v Chorvatsku i rezidence na Ukrajině

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Crestyl
Co nového se odehrálo v oblasti zahraničního developmentu?

JTH otevírá v Chorvatsku hotel

Česká skupina JTH dokončila stavbu chorvatského hotelového komplexu Hilton Rijeka Costabella Resort. Podle serveru Croatia Week se celková investice odhaduje na 105 milionů eur, což odpovídá částce téměř 2,7 miliardy korun. Resort se nachází mezi Rijekou a Opatijí. Hotel, jenž zaměstná zhruba tři sta lidí, je největší investicí do turistického ruchu v Rijece a jednou z největších v celém regionu. V hotelu je 132 pokojů s výhledem na moře a 62 vil a apartmánů. Komplex by měl tedy nabídnout celkem pět set lůžek a během června se otevřel prvním turistům.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti JTH

Crestyl nakupoval v Polsku

Jeden z předních českých developerů, společnost Crestyl, se poprvé vydává za hranice Česka. Firma na konci května oznámila oficiální vstup do přední polské developerské společnosti Budimex Nieruchomosci, kterou ovládla společně s investiční skupinou Cornerstone Partners za cenu zhruba 8,5 miliardy korun. Polská firma byla součástí největší polské stavební skupiny Budimex SA, která je vlastněná obří španělskou infrastrukturní společností Ferrovial.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Crestyl

UDI staví v Bělehradu

Česká developerská společnost UDI Group pokračuje v zahraniční expanzi. Na začátku května oznámila záměr na rozsáhlý rezidenční projekt v srbské metropoli. Celkem chce UDI v Bělehradě postavit bezmála 500 bytů a do akce investovat 1,6 miliardy korun. Projekt Blok 58 má doplnit rezidenční čtvrť vznikající v části Nový Bělehrad asi čtyři kilometry od centra města. Kromě toho UDI připravuje v Bělehradě také svůj největší projekt – Duga, který bude kromě bydlení zahrnovat i kancelářské a retailové prostory.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti UDI

V Německu vznikl realitní obr

Německé realitní firmy Vonovia a Deutsche Wohnen, největší hráči na tamním trhu nájemního bydlení, se dohodly na spojení. Vznikne realitní gigant s více než 550 tisíci byty k pronájmu. Spojení vytvoří společnost s byty v celkové hodnotě kolem 80 miliard eur. Ve snaze zajistit si podporu pro své záměry firmy slíbily, že omezí pravidelné zvyšování nájmu v Berlíně v příštích třech letech na procento ročně a v dalších dvou letech pouze o inflaci.

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky