kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Nový projekt Upvestu OC Kukleny II byl zainvestován již za pět dní a navázal tak na svou úspěšnou první fázi

Nový projekt Upvestu OC Kukleny II byl zainvestován již za pět dní a navázal tak na svou úspěšnou první fázi

OC Kukleny II
Foto: Upvest
Společnost Upvest, provozovatel stejnojmenné platformy pro investice do nemovitostí formou participace na privátním dluhu, zveřejnila již pátou investiční příležitost tohoto roku. Jedná se o mezaninový úvěr pro rekonstrukci a stabilizaci obchodního centra OC Kukleny II developerské skupiny Traxial a.s. Příležitost navazuje na loňský projekt OC Kukleny, v rámci kterého byla vybrána částka téměř 28 milionů korun. K naplnění u obou příležitostí došlo během pouhých pět dnů, přičemž splacení prvního projektu proběhlo již na začátku tohoto března.

Účelem financování projektu je pokrytí části zdrojů, jež developer na projekt použil. V této fázi je pronajmuto již 91 procent užitné plochy, zbylých devět procent tvoří sklady. Mezi nájemce objektu se řadí například Albert, který se zaručil po dobu dvou let za zbylé menší nájemce, či Jysk, TEDi, KiK a Pepco.

Fixní výnos očištěný o poplatky byl pro investory stanoven na 7,35 % p.a. ročně, od 1. dubna 2023 se úrok zvýší na 11 % p.a. Členové investičního klubu měli možnost investovat se zvýhodněným úrokem 7,5 % p.a. Od 1. dubna 2023 se i jim úrok zvyšuje na 11,5 % p.a. Úroky budou investorům vypláceny ročně s jistinou jednorázově splatnou nejpozději k 31. srpnu 2028.  

K naplnění fundraisingu ve výši 56 milionů korun došlo 4. dubna 2022, a to za pomoci 777 investic. Konečná splatnost úvěru je odhadována na dvanáct měsíců.

Více informací naleznete na webových stránkách Upvest, OC Kukleny a OC Kukleny II.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky