kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Travel News: Čeští skláři rozzářili Singapur

Travel News: Čeští skláři rozzářili Singapur

Preciosa
Foto: Preciosa
Čeští skláři rozzářili Singapur, královská suita v režii Gucci a luxusní hotelový řetězec Six Senses letos chystá otevření resortu La Sagesse v Grenadě. To jsou další Travel News na Estate.cz.

Čeští skláři rozzářili Singapur

Letiště Changi v Singapuru jedenáctkrát zvítězilo v mezinárodním žebříčku hodnotícím kvalitu letišť, vzhledem ke své poloze je jedním z hlavních dopravních uzlů Jihovýchodní Asie. Bývá označováno za nejlepší a nejmodernější na světě. Mistři skláři z Kamenického Šenova ho nyní svým umem ještě více rozzářili. Zadání pro severočeskou Preciosu znělo: dílo musí být po všech stránkách výjimečné. Svítící instalace Garden Metamorphosis jej do puntíku splňuje, úžas vzbuzuje už jen svými rozměry. Dosahuje přes deset metrů délky a devět metrů šířky. Obsahuje 650 křišťálových komponentů ztvárňujících motýly a lístky rostlin. Vypráví příběh odehrávající se v tropické zahradě, což je motiv propojující interiéry letiště se samotným Singapurem, jenž patří k nejzelenějším městům na Zemi. Pro skláře z Kamenického Šenova je to již druhá světelná instalace na mezinárodním letišti. Na opačné straně zeměkoule od července minulého roku zdobí letiště v Los Angeles svítidlo Crystal Swell.

Královská suita v režii Gucci

Módní dům Gucci oslavil svou první stovku tak, jak se očekávalo. Velkolepě. Zakladatel značky Guccio Gucci ovšem začínal skromně, jako portýr v londýnském hotelu Savoy, kde ho okouzlila zavazadla britské aristokracie. Do Savoye se Guccio nyní symbolicky vrátil, ovšem už ne jako poslíček, ale jako král. Hotelová Royal Suite se proměnila a je dokonalým odrazem Gucciho světa. Vybavení, nábytek a dekorativní předměty nesou propletené iniciály GG, dokonalost interiéru dotvářejí vybrané starožitnosti z aukční síně Christie´s. Spoluprací značek Gucci, Savoy a Christie´s vznikla nejexkluzivnější hotelová suita v celém Londýně, která je zároveň showroomem. Vše, co je zde k vidění, je také ke koupi. A jen tak mimochodem, k suitě je hostům k dispozici komorník a hotelový vůz Rolls-Royce.

Foto: Savoy

Přípravy ráje v plném proudu

Luxusní hotelový řetězec Six Senses letos chystá otevření resortu La Sagesse v Grenadě. Půjde o první počin této značky v Karibiku a žádný detail nebude opomenut. Hosté se stanou součástí unikátního prostředí s výhledem na moře, laguny a tropické pláže. Řetězec vyhlášený svým SPA navrhl svou karibskou oázu klidu tak, že bude dosažitelná pouze gondolou. Pokud byste chtěli tento kus ráje vlastnit a současně využívat nabídky resortu, máte unikátní příležitost. Six Senses nabízí šest rezidencí, jejichž budoucí majitelé získají status VIP a s ním benefity, které budou moci v hotelovém řetězci čerpat celosvětově. Investor do tohoto projektu si otevře cestu k občanství Grenady a z něho plynoucích výhod.

Foto: Six Senses

Autor: Barbora Slavíková Literová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky