kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » ONE FAMILY OFFICE přináší unikátní investiční příležitosti v zahraničí

ONE FAMILY OFFICE přináší unikátní investiční příležitosti v zahraničí

Inovativní multi family office ONE FAMILY OFFICE přináší nový rozměr v oblasti profesionální správy a ochrany majetku. Pro bonitní rodiny a jednotlivce zajišťuje komplexní poradenské služby s mezinárodním přesahem a maximálním klientským komfortem.

ONE FAMILY OFFICE vznikl ve spolupráci s největší česko-slovenskou advokátní kanceláří HAVEL & PARTNERS a díky tomu poskytuje komplexní právní poradenství a související daňové služby při mezinárodních investicích, jež odpovídají rozsahu služeb nejúspěšnějších mezinárodních právnických firem a nejkomplexnější mezinárodní podpoře dostupné pro české a slovenské advokátní kanceláře.

Zároveň struktura ONE FAMILY OFFICE v zahraničí investuje a plánuje investovat do akcií, dluhopisů, ale také do špičkových hedgeových fondů, private equity fondů a venture kapitálových fondů či jiných alternativních investic, zejména v USA a na globálních trzích. Příležitostmi, které jsou dosud v našem regionu málo dostupné, jsou také investice do individuálních privátních dealů v oblasti venture kapitálu, growth equity nebo IPO na zahraničních burzách, které je ONE FAMILY OFFICE připraven svým obchodním partnerům zprostředkovat.

Zdroj: ONE FAMILY OFFICE

Při sestavování našeho unikátního investičního týmu jsme přihlíželi k našemu základnímu zájmu, a to je diverzifikace majetku jak partnerů multi family office, tak našich obchodních partnerů, mimo Českou republiku a Slovensko. Dosáhli jsme toho ve spolupráci s elitními finančními odborníky v klíčových světových finančních centrech jako je New York, Silicon Valley, Londýn, Frankfurt, Curych, Vídeň, Dubaj, Singapur a Hongkong,“ říká partner ONE FAMILY OFFICE a řídící partner HAVEL & PARTNERS Jaroslav Havel.

Spolu s ním jsou dalšími partnery ONE FAMILY OFFICE David Neveselý, partner advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS, ředitelka investiční společnosti Verdi Capital Kateřina Zychová, která má mnohaleté zkušenosti s prací pro velké investiční banky na newyorské Wall Street a v londýnském City, a Peter Bálint, který dlouhodobě žije v Dubaji a má tam vazbu na místní byznysovou komunitu i na největší nekrálovský family office. Celý investiční tým tvoří 15 špičkových investičních profesionálů s mimořádnými zkušenostmi ze zahraničí i z největších československých finančních skupin.

Přes svoji unikátní mezinárodní síť umíme zajistit vstup v zásadě do jakéhokoliv mezinárodního fondu, případně i individuální firmy v okamžiku capital raisingu. Věříme, že v tomto jsme naprosto unikátní a můžeme bonitním rodinám poskytnout vynikající analytické a investiční zázemí,“ doplňuje Peter Bálint.

Zvláštní pozornost ONE FAMILY OFFICE věnuje fondu Verdi Apex, který by měl investovat s naprostými špičkami na trhu. „Tedy být součástí investic, na kterých participují například Warren Buffett nebo Kenneth Griffin. Ale i tady je zásadní diverzifikace. Snažíme se vybírat osvědčené hráče s historií, o kterých víme, že jsou excelentní. Cílem je dostat se k velkým hráčům se skvělou historickou výkonností a zainvestovat s nimi,“ upřesňuje Kateřina Zychová. Primární přitom vždy zůstává bezpečnost investice.

Chceme být schopní zajistit servis pro náš family office, jako kdybychom byli majetkově nejbonitnější či nejúspěšnější Češi, a to včetně bezlimitní možnosti investování v zahraničí. Kvůli nedostatku kapitálu, týmu či znalostí ji mají v tuzemsku jen nižší desítky jedinců a rodin. Tým ONE FAMILY OFFICE je od svého vzniku největším a nejzkušenějším na trhu,“ uzavírá Jaroslav Havel s tím, že majetek ONE FAMILY OFFICE by během roku 2024 měl dosáhnout miliardy USD, která je nezbytná pro dlouhodobé úspěšné působení na mezinárodním trhu.

Sledujte další aktuality ONE FAMILY OFFICE na Linkedin profilu anebo na webové stránce.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky