kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Vila ÉPOQUE – niche bydlení na pražských Malvazinkách

Vila ÉPOQUE – niche bydlení na pražských Malvazinkách

V klidné a půvabné pražské části Malvazinky můžete obdivovat řadu nádherných vil a mezi nimi v ulici Na Cihlářce právě dokončenou sněhově bílou Vilu ÉPOQUE.

Vila ÉPOQUE je ikonou elegance a vkusu, ceněna za svůj architektonický přínos. Reflektuje individualitu a vizi bydlení, která si klade za cíl nejen splňovat, ale i překračovat očekávání a standardy moderního bydlení. Každý z pěti bytů s pěti odlišnými příběhy je navržen tak, aby odrážel jedinečnost až do nejmenšího detailu.

Dekadentní elegance bytu DECO ÉPOQUE stojí na průsečíku soukromí a nezaměnitelného designu, kde vlastní zahrada a přímý přístup k soukromé garáži jsou jen špičkou ledovce. Dokonale sladěné úložné prostory a kuchyňská linka v designu tradiční italské značky Poliform dodává přízemnímu bytu vily nezaměnitelnou atmosféru.

Prostor plný života nabízí velkorysý byt BELLE ÉPOQUE, který představuje souhru elegance a uživatelského komfortu. Osloví nejen velikostí, ale i uspořádáním čtyř ložnic a soukromými patii plnými zeleně.

Dokonalou symbiózu přírody a luxusu pro ty, kdo hledají spojení s krajinou Provence poskytuje nejprostornější byt FLEUR ÉPOQUE. Svými čtyřmi ložnicemi a nekonečným obývacím prostorem nabízí nejen komfortní a elegantní bydlení, ale také jedinečný únik do klidného prostředí jižně orientované soukromé zahrady, kde kvetou růže a levandule.

Výhled do budoucnosti HAUTE ÉPOQUE poskytuje důmyslnou dispozicí nekompromisní komfort a soukromí kryté terasy otevírající pohled do klidné zahrady. Maximální pohodlí, prvky elegance a moderní technologie Vás pohodlně usadí do designové sedačky. Je čas rozjímat, pocit, který se neomrzí.

V nejvyšším patře zaútočí na vaše smysly a představy o úžasném bydlení GRAND ÉPOQUE. Je pražským unikátem. Nabízí vedle všech benefitů něco navíc, střešní bazén s proskleným dnem, nabízející průhled do bytu, a rozsáhlou střešní terasu s panoramatickými výhledy na mnohá ikonická místa Prahy.

Architektonická a designová dokonalost

Architekturu Vily ÉPOQUE navrhlo renomované architektonické studio under-construction architects. Společně s nadčasovým designem kuchyní a úložných prostor od italské společnosti Poliform, zahradami a terasami od zahradního architekta Ferdinanda Lefflera tvoří ÉPOQUE unikátní symbiózu elegance a funkčnosti.

Technologie a komfort

Vila ÉPOQUE spojuje blízkost přírody s nejnovějšími technologiemi, špičkovým italským designem, řemeslnou kvalitou, hi-tech technologiemi a nízkoenergetickým standardem. Zdroj tepla a vysokou efektivitu zajišťuje kaskáda dvou tepelných čerpadel systému země voda s 11 geotermálními vrty, každý o délce 172 metrů, nechybí chlazené stropy, inteligentní domácnost s variabilním nastavením v maximálním uživatelském komfortu, samostatné optické datové sítě pro každý z bytů a mnoho dalšího.

Důraz na každý detail

Od velkoformátových rakouských oken Josko přes exkluzivní italské interiérové dveře Rimadesio, designově propracované kuchyňské linky a úložné systémy od italského Poliformu, až po rafinovanou kolekci ručně foukaného křišťálového osvětlení Shibari ve společných prostorách vily od české Bommy, každý prvek Vily ÉPOQUE je pečlivě vybrán, aby odrážel její jedinečný charakter. Nechybí ani soukromé uzavíratelné garáže připravené i pro náročné elektromobily, což podtrhuje výjimečnost celého projektu.

Vášeň pro kvalitu, originalitu a vkusný design se podařil manželům Šaldovým spolu s architekty Vašutovými propsat do vily, která není jedním originálem, ale rovnou 5 kusy nádherných zcela jedinečných bytů, pro klienty s vytříbeným vkusem a touhou po něčem co nemají všichni, po něčem, co je niche. O Vile ÉPOQUE nestačí číst, musí se zažít.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky