kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Bazény Desjoyaux – kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Bazény Desjoyaux – kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Desjoyaux
Desjoyaux

Na titulním obrázku je zobrazen bazén Desjoyaux  obdélníkového tvaru  o rozměrech 10 x 3 m v šedém provedení s rohovým vstupním schodištěm a relaxační lavicí. Těleso bazénu Desjoyaux tvoří železobetonový monolitický skelet, jehož životnost je srovnatelná se základy domu. Liner – vnitřní výstelka bazénu se vyrábí v široké škále designů a vstupy do bazénu jsou řešeny velkým výběrem schodišť v protiskluzovém provedení.

Díky unikátnímu způsobu výstavby bazénů Desjoyaux je možné rozměry i tvar bazénu libovolně přizpůsobit na míru dle požadavků a možností klientů. Není problém instalovat bazén i do míst se ztíženým přístupem, například k řadovému rodinnému domku.

Toužíte po vlastním bazénu a hledáte nejlepší možnost čištění vody, aby byla stále dokonale průzračná ? Představujeme vám průlomové bezpotrubní filtrační jednotky Desjoyaux, které zachytí 5x menší nečistoty než klasická písková filtrace  a jsou energeticky velice úsporné – zobrazení otevřené filtrační jednotky je na  přiložené fotografii. Filtrační jednotky Desjoyaux se rychle instalují a mají mimořádnou účinnost. Díky těmto vlastnostem jsou vyhledávané i pro rekonstrukce stávajících bazénů.

Foto: Bazény Desjoyaux

Jak už název napovídá, bezpotrubní filtrace Desjoyaux se díky svému patentovanému systému čištění obejde bez potrubních rozvodů okolo bazénu. Tím jsou prakticky vyloučeny možné úniky vody z potrubních systémů. Snadné je i každoroční zazimování bazénu – při použití bezpotrubní filtrační jednotky není nutné na konci sezóny vypouštět  většinu vody jako u pískových filtrací. Šetříte tak svůj čas i peníze. Bezpotrubní filtraci Desjoyaux navíc můžete dovybavit protiproudem, slanou úpravou vody a různými typy ohřevu.

V našich klimatických podmínkách nezapomínejte ani na bazénové zastřešení , které prodlužuje koupací sezonu o několik měsíců. 

Bazény Desjoyaux jsou jedinečné právě  i v oblasti zastřešení, kde  nabízejí klientům bezkolejnicové zastřešení včetně bočního vstupu umožňujícímu vstup do bazénu  i bez odsunu zastřešení – např.  při nepřízni počasí . Bezkolejnicové zastřešení Desjoyaux poskytuje volný a  bezbariérový pohyb v okolí bazénu. Po jeho odsunutí nezůstávají v okolí bazénu žádné kolejničky, ve kterých by se držely nečistoty. Zastřešení také pomáhá udržet vodu čistou a pomocí uzamčení chrání vaše děti i domácí mazlíčky před pádem do vody.

Foto: Bazény Desjoyaux

Na fotografii je zobrazeno zastřešení  v šedém provedení s bočním vstupem a solárním elektrickým posuvem .

Foto: Bazény Desjoyaux

Na poslední fotografii je zobrazen interiérový bazén Desjoyaux o rozměrech 8 x 3,5 m, kde je bezpečnost, zamezení odpařování vody z bazénu a udržení teploty v bazénu řešeno pomocí lamelového zakrytí s nosností  do 100 kg.

Pokud  v letošním roce uvažujete o stavbě zapuštěného bazénu, začněte s tím již nyní, na počátku jara. Kromě stavebních prací kolem bazénu je totiž důležitá i úprava okolí, řešení terasy. Zde totiž trávíme nejvíce času. Samotný výběr je hodně individuální záležitost: materiál, tvar, velikost a hloubka bazénu závisí na tom, kdo, jak často a k jakému účelu bude bazén primárně používat.

Stavby realizujeme dle přání zákazníka i na klíč a samozřejmostí je i návštěva našeho technika na místě realizace bazénu, který vám poradí  s umístění bazénu, tvarem, zakrytím, vytápěním, ale i možnosti úpravy vody.

V ČR a SR  působíme déle než 30  let a za tuto dobu jsme  realizovali více než 6 500 bazénů . Naši partneři  Desjoyaux jsou rozmístěni v jednotlivých regionech ČR a SR, aby byli našim klientům k dispozici  jak při výběru bazénu, jeho realizaci, tak i hlavně v průběhu jeho využívání . Při výběru  vašeho rodinného bazénu vám rádi pomůžeme.

Foto: Bazény Desjoyaux

Autor: Bazény Desjoyaux

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky