kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Plzeňský areál Skvrňany: Město i příroda na dosah ruky

Plzeňský areál Skvrňany: Město i příroda na dosah ruky

Skvrňany
Foto: Trigema
Výstavba sedmi bytových domů nového plzeňského rezidenčního areálu Bydlení Skvrňany se blíží ke svému závěru. Nový areál nabídne 203 bytů, přes 200 parkovacích míst, soukromý park i krásnou přírodu na dosah ruky. Velkou výhodou je jeho ideální poloha – do Prahy díky blízkému napojení na dálnici dorazíte do padesáti minut, do centra Plzně to MHD trvá deset minut.

Šestipodlažní rezidenční areál @Skvrňany, který právě vyrůstá v sousedství ulice Vojanova, je třetím projektem skupiny Trigema v západočeské metropoli. Projekt Bydlení Skvrňany nabídne na ploše téměř 10 000 m2 203 bytů o dispozicích od 1+kk až po velkorysé 4+kk. Většina jednotek je vybavena balkóny, lodžiemi, terasami a sklepy.

Nový rezidenční areál Skvrňany je založený na jednoduché a přímočaré architektuře sedmi bytových domů v suterénu propojených podzemním parkovištěm, které doplňuje soukromý zelený park. Ten bude fungovat nejen jako přírodní relaxační zóna, ale chce se stát i místem vzájemného setkávání rezidentů, a tím i samotným srdcem celého areálu. Celý komplex je ze severu ohraničený terénním valem, který jej ochrání před případnými vlivy z okolí a v zimě jej bude možné využít i jako sáňkovací kopec.

Nové bydlení vzniká v mladé plzeňské čtvrti Skvrňany, typické svým čistým ovzduším i veškerým komfortem útulné městské části. Výjimečné je i propojení velkého města s kompletní občanskou vybaveností na dosah ruky a krásné okolní přírody, která se nachází v bezprostřední blízkosti nového komplexu.

Areál Bydlení Skvrňany je tak ideální volbou nejen pro rodiny s dětmi, mladé pracující, studenty či aktivní seniory, ale i pro Pražany, kteří v oblasti bydlení rádi vymění tep velkoměsta za komornější, ale přesto maximálně pohodlné a občansky vybavené prostředí.

Galerie

Foto: Trigema

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky