kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Projekt Vila dům Na Vinici od PSN je zkolaudován

Projekt Vila dům Na Vinici od PSN je zkolaudován

Vila dům Na Vinici
Foto: PSN
V oblíbené pražské čtvrti Vinohrady dokončila PSN kolaudaci komorního projektu Vila dům Na Vinici. Ten čítá celkem 27 jednotek, přičemž k většině z nich náleží balkon či předzahrádka. Prodáno je téměř 60 procent bytů.

Projekt Vila dům Na Vinici zahrnuje 27 bytů o velikosti od 27 do 73 m2 a dispozicích 1+kk až 3+kk. Více než polovina z nich je prodaná. Jednotky se vyznačují nadčasovým, praktickým a útulným designem. Projekt nezapomíná ani na moderní technologie – součástí bytů je řízené větrání s rekuperací, které mj. sníží náklady na vytápění, v nejvyšším patře pak i příprava pro klimatizaci. Nechybí garážová stání ani sklepní úložné prostory v suterénu. Pod balkony vznikla dlážděná terasa se vstupem na předzahrádku na střeše suterénu, která přechází do volného prostoru se zatravněním.

S respektem k okolí

„Vila dům vznikl spontánně, a to oddělením části pozemku od našeho projektu Depo Grébovka, který jsme dokončili v lednu 2021. Líbilo se nám místo, jež z jedné strany nabízí výhledy na Prahu a z druhé strany na vily v okolí. Nyní máme zkolaudováno a noví majitelé se budou moct brzy stěhovat,“ říká ředitel rezidenčních projektů PSN Marek Padevět.

Novostavba v ulici Perucká respektuje místní zástavbu a současně se nese v moderním designu. Architektonické řešení domu s jedním podzemním a čtyřmi nadzemními podlažími dbá na tradiční hodnoty bydlení a důmyslně využívá okolní křivky – například prostřednictvím balkonů, teras a oken zrcadlí zdejší lokalitu.

Klidná atmosféra mezi zelení

Projekt se nachází v rezidenční oblasti Praha-Vinohrady, kde nechybí veškerá občanská infrastruktura, například restaurace, školy či nemocnice. Dopravní spojení zajišťuje síť tramvajových zastávek s napojením na linky metra. Volný čas lze trávit v nedalekém parku Grébovka.

Galerie

Foto: PSN

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky