kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Portfolio Svoboda & Williams rozšiřují variabilní rodinné domy za Prahou

Portfolio Svoboda & Williams rozšiřují variabilní rodinné domy za Prahou

Developerský projekt Rezidence Ptice nabízí bydlení v malebné přírodě s poklidnou venkovskou atmosférou, přitom v rychlém dosahu Prahy. Elegantní domy a dvojdomy lákají řadou benefitů: od kvalitních standardů, nízké energetické náročnosti, akcentu na soukromí, záplavy přirozeného světla v interiérech až po bezproblémové parkování. Nabídka zahrnuje i možnost koupě stavebního pozemku.


 

 Zájemci mohou vybírat mezi rodinným domem o dispozici 5+kk s podlahovou výměrou 180 m2, nebo polovinou dvojdomu s dispozicí 4+kk či 3+kk. Kvalitní standard s důrazem na udržitelnost zahrnuje rekuperaci, fotovoltaické panely, zabezpečovací zařízení, klimatizaci, vinylové podlahy, či elektrické podlahové topení. Bydlení si mohou noví majitelé převzít ale i  ve stavu shell & core a následně si jej dokončit dle svých vlastních představ.

Díky velkorysým proskleným HS portálům budou interiéry všech domů zality přirozeným světlem a opticky propojeny s venkovními terasami či zahradami. Letní chvíle relaxu může v případě zájmu budoucích majitelů zvýšit i bazén. „Při koncipování projektu kladl developer důraz na soukromí každého z obyvatel Rezidence Ptice, domy jsou proto navrženy a umístěny tak, aby nebylo vidět do oken sousedů,“ říká Eva Grusová, Senior Property Consultant Svoboda & Williams.

Ptice je malá, dynamicky se rozvíjející obec s kompletní občanskou vybaveností na západě Prahy. Leží na hranici CHKO Křivoklátsko a Český kras, okolí je tak bohaté na přírodní krásy, protkané turistickými trasami a cyklostezkami. Přímo v obci se nachází jezdecký areál s možností ustájení koní či rybník vhodný k rybaření. Díky blízké dálnici lokalita nabízí rychlý dojezd do centra i na letiště, i výborné spojení příměstskými autobusy ke stanici metra Zličín.

Více informací na svoboda-williams.com.

Autor: Svoboda & Williams

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky