kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » STĚRKY ŠITÉ NA MÍRU VAŠIM PŘEDSTAVÁM

STĚRKY ŠITÉ NA MÍRU VAŠIM PŘEDSTAVÁM

Máte představu o dokonalém interiéru, ale zatím jste nenašli povrch, který by naplňoval vaše představy? Pokud jde o stěrky, firma Němec se snaží svým zákazníkům vycházet vstříc a nebojí se přijímat nové výzvy a je schopna vám vytvořit originální povrch na míru.

Máte představu o dokonalém interiéru, ale zatím jste nenašli povrch, který by naplňoval vaše představy? Pokud jde o stěrky, firma Němec se snaží svým zákazníkům vycházet vstříc a nebojí se přijímat nové výzvy a je schopna vám vytvořit originální povrch na míru.

Zdroj: Němec s .r. o.

Jedním z takových povrchů je stěrka Granitino. Tato stěrka vznikla na přání paní architektky, která si do interiéru pro svého klienta přála klasickou stěrku Granite. Tento povrch má hrubší strukturu, ale dle návrhu bylo potřeba ji zpracovat v jemnějším provedení. V tomto případě firma Němec poupravila způsob aplikace tak, aby se docílilo jemnější a bohatší „ostrůvkové“ struktury. Díky dlouholetým zkušenostem doladění této stěrky netrvalo dlouho a přišla na řadu realizace.

V roce 2017 firma Rituals plánovala facelift svých prodejen. Jelikož Rituals pochází z Holandska, bylo nasnadě, že realizaci zadají společnosti ze své domoviny. Jejich očekávání ovšem nebyla naplněna, a tak museli hledat jiné řešení. Oslovili proto lídra na trhu stěrek – firmu Němec, která tento úkol s nadšením přijala.

Zdroj: Němec s. r. o.

Na základě výkresů a podrobnějšího popisu vytvořili hrubší strukturovaný povrch, který příznačně nazvali Holandská stěrka. Pro její velký úspěch již dlouhá léta zdobí vybrané prodejny Rituals v České republice. Vidět jí můžete například na pobočkách Rituals v OC Chodov, na Václavském náměstí, či v pražském showroomu firmy Němec.

Vytváření nových povrchů vždy začíná konzultací se zákazníkem. Vize a požadavky týkající se umístění a dalších charakteristik povrchu jsou při tomto procesu stěžejní. Na základě těchto informací může tým odborníků začít pracovat na vytváření nového povrchu. Nejprve se zhotoví vzorky, se kterými následně společně doladíte požadovaný finální vzhled. Po dosažení optimálního výsledku může být stěrka aplikována u vás doma.

Zdroj: Němec s .r. o.

Neváhejte tedy oslovit mistry v oboru. Firma Němec se nebojí výzev a umí vytvářet unikátní povrchy, které odpovídají vašim představám a požadavkům. Jejich cílem je vytvářet stěrky, které vám budou dělat radost dlouhá léta.

Spojte se s nimi a přijďte se podívat do jednoho ze showroomů v Praze či v Brně, kde vám bude nabídnuta výborná káva doplněná o inspirativní prohlídku. www.nemec.eu

Tým Němec s.r.o. se na vás bude těšit!

Autor: Němec s. r. o.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky