kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Prémiový wellness resort v nitru divokých Jeseníků. Vlastní apartmán v pětihvězdičkovém aparthotelu Lesní stráně může být i váš

Prémiový wellness resort v nitru divokých Jeseníků. Vlastní apartmán v pětihvězdičkovém aparthotelu Lesní stráně může být i váš

Aparthotel Lesní stráně – wellness bazén
Foto: DOMOPLAN
Spojení příjemného s užitečným dává často za vznik unikátním výsledkům. Tak je tomu i v případě wellness resortu Lesní stráně, který uprostřed panenské přírody Jeseníků nabízí maximální komfort pětihvězdičkové úrovně s bohatě řešeným zázemím. Kromě vlastního místa pro relaxaci Lesní stráně představují zároveň investici s trvale vysokým zhodnocením.

Jeseníky se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších českých hor s půvabnou přírodní krajinou a spoustou turisticky oblíbených míst. Právě to byl jeden z hlavních důvodů, proč se developerské společnosti DOMOPLAN a MyResorts, spadající pod skupinu FIPOX, rozhodly v joint venture vybudovat aparthotel Lesní stráně. Prémiový holiday resort, který je díky energetickým řešením a obnovitelným zdrojům až z poloviny soběstačný, vzniká v sousedství vyhlášeného lyžařského areálu Ramzová, nedaleko obce Ostružná. Na místě, které je jak stvořené pro dovolenou v jakémkoliv ročním období.

Aparthotel Lesní stráně – apartmán
Foto: DOMOPLAN

Wellness oáza s vnitřní i venkovní relaxací

Ideální polohu doplňují služby a aktivity, které luxusní aparthotel nabízí. Neoddělitelnou část tvoří wellness centrum s přírodní pramenitou vodou, které nabídne místo pro dokonalou relaxaci všemi smysly. Ojedinělý koncept, inspirován základními přírodními elementy, se skládá z vnitřní a venkovní části, která se nachází přímo v nitru přilehlého lesa. V pěti privátních kabinách s výhledem do okolní krajiny se o maximální komfort postarají koupele, masáže nebo zážitková sprcha za tónů relaxační hudby. Vedle privátních kabin se nachází i rituální sauna s aromaterapií.

Rozsáhlý wellness komplex je umístěn také v přízemí aparthotelu, s velkým zážitkovým bazénem, ve kterém se nachází vířivá lavice i masážní vodopád. Relaxační zónu a prostory pro masáže pak doplňují finská, parní a bylinná sauna. To vše v blízkosti fresh baru, který svým výhledem do okolních lesů nabídne útulný odpočinek i během zimní vánice.

Aparthotel Lesní stráně – venkovní wellness
Foto: DOMOPLAN

Útulná horská atmosféra se spoustou zážitků

Pravá horská atmosféra dýchne na návštěvníky hned při vstupu. Interiéry apartmánů a společných prostor jsou tvořeny přírodními materiály podtrhující eleganci a minimalismus. Důraz je kladen na materiály, které jsou typické pro oblast Jeseníků. Temná břidlice, teplé odstíny dřevěných lamel a zemité tóny dalších interiérových prvků naplňují prostory v kombinaci s hořícími krby harmonickou útulností. Každý z apartmánů o dispozicích 1+kk až 3+kk disponuje vlastními balkony či terasami, které tak nabízí přirozený přechod mezi vnitřkem a okolní přírodou.

Po vstupní recepci se v další části aparthotelu nachází špičková restaurace se zážitkovým barem. Následuje čítárna a coworkingový prostor, společenská herna nebo moderní kinosál. Na své si přijdou také ti nejmenší a dospívající děti, pro které je připraven dětský koutek nebo interaktivní herna. V teplejším ročním období najdou návštěvníci řadu aktivit pro trávení volného času ve venkovních prostorách areálu. Přirozené místo pro setkávání vytváří grill pointy či venkovní posezení, které se v létě promění v kino pod širým nebem. I venku se nachází dětské hřiště a milovníci aktivního odpočinku si na své přijdou ve workoutové části.

Aparthotel Lesní stráně
Foto: DOMOPLAN

Investice s trvalou hodnotou

Pořízením vlastního apartmánu získávají majitelé investici s vysoce výnosným zhodnocením. V období, kdy svůj apartmán nebudou využívat, jim totiž bude přinášet zisk v podobě pronájmu. Veškeré realitní služby s tím spojené včetně kompletní údržby, servisu a provozu zařizuje společnost MyResorts. Majitelé se tak nemusí o nic starat.

Aparthotel Lesní stráně – lobby
Foto: DOMOPLAN

Pro detailnější informace a kompletní nabídku aktuálně dostupných apartmánů navštivte webové stránky Lesnistrane.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky