kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Regionální novinky: Rekreační resort v Krkonoších i chytrá čtvrť v Brně

Regionální novinky: Rekreační resort v Krkonoších i chytrá čtvrť v Brně

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Crescon
Co nového se odehrálo v regionech? Liberec přestavuje tiskárny na bytové domy, Chrudimpark se rozšiřuje a rekreační projekt v Krkonoších je v druhé fázi prodeje.

Chytrá čtvrť nedaleko Brna

Nově vznikající čtvrť Chytré Líchy nedaleko Brna by svým obyvatelům ráda nabídla život s minimálním provozem a ve zcela udržovaném prostředí se zelení. Podle slov multioborového týmu, který na projektu pracuje a je složen jak ze zástupců technických, sociálních, tak i environmentálních odvětví, by se mělo jednat o první moderní a ekologicky udržitelnou čtvrť v České republice, která nabídne řadu unikátností. Má tak ambici stát se vzorem pro další čtvrti obdobného typu nejen na území České republiky.

Zdroj/foto: Pixabay

Liberecké tiskárny čeká přestavba

V areál bývalých tiskáren v Liberci mají vyrůst dva nové bytové domy zhruba za půl miliardy korun. Součástí projektu je galerie, kavárna i kanceláře. První obyvatelé by se měli stěhovat v příštím roce, přestavba areálu o rozloze téměř sedmi tisíc metrů čtverečních by měla být hotová do roku 2025. Pět historických vil a dva tovární bloky zůstanou podle developera projektu Jana Konhefra zachované. V areálu bude devět objektů se 163 byty různých velikostí.

Crescon pokračuje v Krkonoších

Druhou fázi rekreačního projektu Aldrov Apartments & Resort dal v dubnu do prodeje developer Crescon. Z více než šedesátky apartmánů první etapu už firma ze čtyř pětin vyprodala především zájemcům z řad investorů. Nyní přidala do katalogu dalších 75 jednotek. Jejich výstavbu zahajuje letos na jaře. Kolaudace první etapy se chystá na konci letošního roku, noví vlastníci nemovitosti převezmou v průběhu prvního čtvrtletí 2022.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Crescon

Linkcity rozšiřuje Chrudimpark

Na první etapu s více než stovkou a druhou fázi s dalšími 90 byty naváže developer Linkcity v rezidenčním projektu Chrudimpark. Ten vzniká na čtyřhektarovém pozemku poblíž městského parku nedaleko centra Chrudimi. Třetí, v dubnu zahájená etapa zahrnuje dva bytové domy – Hrušeň a Habr s celkem 60 jednotkami od 1+kk do 3+kk. S kolaudací druhé etapy se počítá ještě letos v srpnu, třetí bude dokončena v létě 2022. Aktuálně Linkcity připravuje čtvrtou etapu.Novostavba pavilonu nemocnice v Pelhřimově 

Projekt nového pavilonu Nemocnice Pelhřimov, který poskytne zázemí pro dětské, gynekologicko-porodnické a neurologické oddělení, již významně pokročil. Pětipodlažní budovu propojenou se stávajícími klíčovými provozy nemocnice třemi nadzemními spojovacími krčky projektuje kancelář Obermeyer Helika, současně také vykonává autorský dozor na právě probíhající stavbě. Objednatelem a hlavním investorem stavby pavilonu je zřizovatel nemocnice Kraj Vysočina. Předpokládaná výše investice, která nezahrnuje zdravotnickou techniku, je cca 592 milionů Kč bez DPH.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Linkcity

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky