kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Regionální novinky: V Rakovníku vzniká developerský projekt Rezidence U Aničky

Regionální novinky: V Rakovníku vzniká developerský projekt Rezidence U Aničky

Jaké jsme pro vás přichystali novinky z regionů? V Rakovníku vzniká developerský projekt Rezidence U Aničky a byty v Brně zdražily o třetinu.

Brno zdražilo o třetinu

Ještě před rokem se v moravské metropoli dal pořídit nový byt v průměru za necelých 87 tisíc korun za metr čtvereční. Velký zájem o bydlení, hnaný mimo jiné levnými hypotékami, a nedostatečná výstavba během jednoho roku vyhnaly ceny bytů v Brně o třetinu na zhruba 113 tisíc za metr. Podle statistik brněnské developerské společnosti Trikaya se ve druhém kvartálu prodalo celkem 503 bytů, což je nejvyšší číslo za toto období od roku 2016.

VGP plánuje haly na Plzeňsku

Nadnárodní developerská skupina VGP plánuje postavit na okraji Rochlova na Plzeňsku nedaleko dálnice D5 čtyři velké haly. Polovina projektu má být pro logistiku, druhá je pro výrobu. Projekt už má posudek vlivu stavby na životní prostředí EIA, VGP se dohodla také s majiteli pozemků. Stále ale trvá odpor části obyvateli nedaleké obce Blatnice. Pokud by místní radnice jejich volání vyslyšela, musela by ovšem VGP zaplatit kvůli zmařené výstavbě náhradu škody.

Geosan vyprodal pozemky u Poděbrad

Všechny z více než stovky stavebních parcel v Choťánkách nedaleko středočeských Poděbrad mají už nové majitele. Společnost Geosan Development nabídku 108 pozemků vyprodala ve čtyřech etapách během jediného roku. Podle firmy prodejům pomohla vedle obecného zájmu o nemovitosti také pandemie, která zvýšila poptávku po rodinných, a tedy i parcelách. Geosan nyní dokončuje zasíťování pozemků, během roku pak v lokalitě nabídne k prodeji další.

Dostupné moderní bydlení v Rakovníku

V klidné části královského města Rakovník, poblíž prvorepublikové vily Anička, vzniká developerský projekt Rezidence U Aničky. V uceleném projektu vzniknou postupně čtyři bytové domy se 65 byty se širokou škálou dispozic – od investičních menších jednotek po komfortní 3+kk pro celou rodinu. Středočeský kraj je díky blízkosti hlavního města velmi lukrativní oblastí. Výstavba bude zahájena již v letošním roce, kolaudace a předání novým majitelům je pak v plánu na první kvartál roku 2023.

dům
Zdroj: Se souhlasem Real Estate

Autor: Jan Němec

ČTĚTE TAKÉ:

Očima developera: Žijeme v době převratných změn a bouřlivého technologického rozmachu

Zahraniční nemovitosti: PPF expanduje do bankovní Mekky

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky