kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Rezidence Kobrova: Exkluzivní butikový projekt na noblesní pražské adrese

Rezidence Kobrova: Exkluzivní butikový projekt na noblesní pražské adrese

Zdroj/foto: SATPO
V historické vilové čtvrti Hřebenky, na klidném místě ve sluncem zalitém a bujnou zelení porostlém jižním svahu strahovského kopce, vzniká prémiová komorní rezidence s pouhými patnácti bytovými jednotkami.

Jen pár kroků od Petřína, v těsné blízkosti parku Sacré Coeur a impozantního kláštera a kostela sv. Gabriela, roste unikátní rezidenční projekt společnosti SATPO. Rezidence Kobrova je situována v proluce na nároží ulic Grafická a Kobrova na okraji Hřebenek – jedné z nejmenších a zároveň nejzelenějších pražských čtvrtí.  

Panoramatické výhledy na historické centrum   

Nadčasový architektonický návrh elegantní budovu se sedmi nadzemními a jedním podzemním podlažím vkusně zasazuje do stávající zástavby i svažitého terénu. Reprezentativní vstup do rezidence vede z Grafické ulice. Moderní a členitý komplex s atypickým parterem a prostorným vnitroblokem se záplavou zeleně nabízí celkem 15 jednotek včetně šesti studií ve vysokém standardu s dispozicemi 1+kk až 5+kk a rozlohou od 31 metrů čtverečních do 211 metrů čtverečních. Součástí všech jednotek jsou balkony, terasy nebo předzahrádky a sklep. Většina bytů má garážové stání. Šesté a sedmé ustupující podlaží patří vždy jednomu velkorysému bytu s terasou a lodžií. Třešinkou na dortu jsou střešní zahrady. Z velkoformátových oken, balkonů, teras a zahrad vyšších poschodí se otevírají dech beroucí panoramatické výhledy na historické centrum i nejznámější dominanty hlavního města. Soukromí a bezpečí rezidentů zajistí sofistikovaný bezpečnostní a kamerový systém. Samozřejmostí jsou služby recepce. 

Zdroj/foto: SATPO

Přímo pod Petřínem

Jižní svah strahovského kopce byl od pozdního středověku až do začátku 19. století porostlý vinicemi a chmelem. Pak začaly úhledné řádky plodin postupně nahrazovat honosná sídla zámožných měšťanů a v místech pod Petřínem vznikla prestižní vilová čtvrť Hřebenky, kde žila celá řada významných osobností. Dnes v této lokalitě stále převládá klid, avšak rezidenti zároveň oceňují docházkovou vzdálenost do ruchu velkoměsta, který se koncentruje na Andělu s OC Nový Smíchov. V nejbližším okolí tak je veškerá myslitelná občanská vybavenost včetně vyhlášené polikliniky a škol všech stupňů společně s mezinárodními vzdělávacími institucemi.

MHD, pěšky, autem i na kole

V docházkové vzdálenosti jsou také zastávky tramvají, autobusů a metra. K procházkám i aktivnímu odpočinku láká zmíněný park Sacré Coeur, Bertramka, Petřín, zahrada Kinských nebo vzdálenější Ladronka a obora Hvězda. Cyklisté ocení, že Grafickou ulicí vede cyklostezka A14, která míří směrem na západ až na Zličín, kde se napojuje na další trasy. Rychlý přesun autem do jiných částí Prahy nebo mimo město pak zajišťuje blízký nájezd do Strahovského tunelu.

Bydlení bez kompromisů

Rezidence Kobrova nabízí bydlení bez jakýchkoli kompromisů ve strategicky skvěle umístěné lokalitě v širším centru Prahy. Developerem projektu, jehož stavba byla zahájena koncem roku 2020 a předpokládaný termín dokončení se plánuje na podzim 2022, je společnost SATPO. Aktuálně jsou v nabídce bytové jednotky 1+kk až 3+kk.

Zdroj/foto: SATPO
Zdroj/foto: SATPO

Text: Roman Zvarič Foto: Satpo

Autor: Roman Zvarič

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky