kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Rezidence Prachnerova: Zdravé bydlení v centru metropole

Rezidence Prachnerova: Zdravé bydlení v centru metropole

I v centru Prahy je možné dýchat čerstvý vzduch a zdravě bydlet – třeba v novém ambiciózním projektu, který vzniká v atraktivní, dynamicky se rozvíjející lokalitě Smíchov-Košíře, přesněji řečeno v jedné z posledních proluk v ulici Vrchlického. V objektu bude instalován unikátní systém rekuperace vzduchu s filtry druhé generace. Ten zajistí mimořádně čisté ovzduší. Každý byt bude mít navíc vlastní živou lodžii s možností zahrádky.

Mezi hlavní charakteristiky budoucí zástavby patří osobitá architektura a zajímavá dispozice jednotlivých bytů, díky které má každý z obyvatel možnost najít si bydlení plně odpovídající jeho životnímu stylu. Dům respektuje stávající zástavbu a krajinný ráz lokality, zároveň však splňuje požadavky na současné moderní bydlení. Výstavba proběhne v jedné etapě, v níž vznikne 118 bytů a bytových ateliérů v kategorii 1KK až 4KK. Projekt tvoří jediný architektonicky i materiálově zajímavý bytový dům, jenž v sobě ukrývá pestrou skladbu bytů. V prvních čtyřech podlažích převládají menší, ale dobře dispozičně řešené byty, přičemž každý z nich má svou vlastní lodžii. V horních patrech se byty stávají postupně členitějšími. V osmém, tedy nejvyšším podlaží se nachází velkoryse řešené mezonety s rozlehlými terasami a unikátními výhledy do blízkého parku a okolí. Terasy u velkých bytů disponují plochou až 85 metrů čtverečních. Fasáda domu je navržena v šedém elegantním odstínu, je zajímavě členěná a z části zaoblená. Jejím významným prvkem jsou posuvné panely na lodžiích, které umožňují rezidentům regulovat sluneční osvit. Optická integrita s fasádou tvoří celek, který nikdy není definitivní a je neustále v drobném pohybu. To dodává obyvatelům dobrý pocit, že dům je stále jiný, nový, plný života. K prodeji zbývají poslední byty 3KK a 4KK s vlastní lodžií/terasou, parkováním a sklepem.

MODERNÍ KOMERČNÍ PROSTORY

Rezidence Prachnerova ovšem nejsou jen byty. Servisní součástí je i parking přímo v objektu, který  bude zajištěn podzemními garážemi. Ve spodní části domu také vzniknou moderní komerční prostory, jedno podlaží bude určené pro prodejnu potravin, jejímž prvořadým cílem bude zkvalitnit život novým rezidentům. V lokalitě se ale již nyní nachází bezpočet tradičních obchodů, služeb denní potřeby, parků a oblíbených sportovních zařízení. Do velkých nákupních center na Smíchově a na Zličíně dojedete během několika minut autem nebo MHD a milovníci kultury ocení blízkost multikin nebo kulturních a společenských spolků, mezi které patří například Klub Klamovka, Futurum a jiné. Velkou předností předmětné lokality je blízkost špičkových zdravotnických zařízení, nemocnice v Motole a nemocnice na Homolce, které jsou díky jazykově vybaveného personálu oblíbené i mezi zahraničními pacienty. Investorem projektu je společnost IP IZOLACE POLNÁ, vítěz soutěže „Fasáda roku 2017“ za předchozí developerský projekt Rezidence Vítkovka. Předpokládaný termín dokončení je směřován na podzim 2019. Více na www.prachnerova.cz

Zdroj/foto: Se souhlasem BYDLENÍ SMÍCHOV, s.r.o.
Zdroj/foto: Se souhlasem BYDLENÍ SMÍCHOV, s.r.o.
Zdroj/foto: Se souhlasem BYDLENÍ SMÍCHOV, s.r.o.
Zdroj/foto: Se souhlasem BYDLENÍ SMÍCHOV, s.r.o.

Estate.cz

Estate.cz

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky