kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Rezidence Radimova: Jedinečná příležitost bydlení v Břevnově

Rezidence Radimova: Jedinečná příležitost bydlení v Břevnově

Rezidence Radimova: Jedinečná příležitost bydlení v Břevnově

V samém centru jedné z nejatraktivnějších pražských čtvrtí vzniká nový rezidenční projekt Rezidence Radimova. Tři budovy nabízejí celkem 96 bytů, které dokáží uspokojit i ty nejnáročnější požadavky na současné bydlení. Plánované dokončení výstavby a předání bytů novým majitelům je naplánováno na jaro nadcházejícího roku, což představuje mimořádnou šanci stát se součástí této prestižní adresy.

Bydlení pro rozmanité životní styly

Rezidence Radimova přichází s bohatou škálou bytů různorodých rozměrů a uspořádání. Počínaje útulnými byty 1+kk, jako stvořenými pro singles či mladé dvojice, až po velkorysé 4+kk, jejichž plocha a promyšlená dispozice uspokojí i rodiny s dětmi. Opravdovým klenotem projektu jsou pak čtyři exkluzivní penthousy s rozlehlými střešními terasami a přípravou pro venkovní vířivé vany, které budou představeny v letních měsících tohoto roku, přičemž zájemci se mohou registrovat již nyní.

Místo s nezaměnitelným kouzlem

Rezidence Radimova vyniká i díky své unikátní lokalitě v bezprostřední blízkosti malebného rybníka Vincentinum obklopeného rozlehlou zelení a impozantními vzrostlými stromy. Tato zelená oáza uprostřed rušného velkoměsta skýtá dokonalé útočiště pro odpočinek a relaxaci, a současně se rozprostírá pouhých několik minut od samotného srdce Prahy. Břevnov si navzdory své centrální pozici uchoval svébytnou atmosféru a osobitého ducha místa, čímž se řadí k nejvyhledávanějším pražským čtvrtím.

Architektonický koncept Rezidence Radimova vytváří nadčasovou a elegantní estetiku, která si zachovává praktičnost a neztratí své kouzlo ani v budoucnu. Nechybí hliníková okna v antracitovém odstínu, celoskleněná zábradlí na terasách či podlahové topení v interiérech. Horní podlaží mají navíc ve standardu klimatizaci i předokenní žaluzie.

Život, kde máte vše po ruce

Okolí rezidence disponuje rozvinutou infrastrukturou. V okolí najdete vše od pekáren, kaváren a lokálních bister a restaurací – od tradičních po moderní koncepty. V docházkové vzdálenosti se také nachází školy, školky, zdravotnická zařízení, obchody a kulturní instituce jako například kulturní centra Dlabačov a Kaštan. Projekt však pamatuje i na příznivce aktivního životního stylu – v těsném sousedství se rozkládá park Kajetánka, ideální prostor pro odpočinek, sport i procházky. Ctitelé historie jistě ocení blízkost zahrad Břevnovského kláštera a obory Hvězda. Sportovní nadšenci pak mohou vybírat z pestré palety sportovišť v okolí, ať už se jedná o squashová centra, lekce jógy nebo cyklistické a běžecké trasy.

Rezidence Radimova se pyšní také výbornou dopravní obslužností. Nedaleko se nacházejí tři autobusové zastávky, odkud lze pohodlně dojet k metru trasy A. Odtud trvá cesta do centra metropole či na mezinárodní letiště pouhých pár minut. Pro ty, kteří dávají přednost cestování vlastním vozem, je benefitem snadné napojení na Pražský okruh. Nehledě na preferovaný způsob přepravy, z Rezidence Radimova je možné se bez stresu a rychle dopravit kamkoli.

Exkluzivní šance žít na prestižní adrese

Rezidence Radimova ztělesňuje ojedinělou příležitost pro luxusní bydlení v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy. Spojení důmyslné architektury, špičkového provedení, bohaté občanské vybavenosti a vynikající dopravní dostupnosti činí z tohoto projektu vskutku výjimečnou nabídku, jež na realitním trhu jen těžko hledá konkurenci.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky