kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Dovolená, která vás obohatí –  v Mariánských Lázních

Dovolená, která vás obohatí –  v Mariánských Lázních

Dovolená v Mariánských lázních

Zpívající fontána, zřídla i nejstarší golfové hřiště v zemi.

Město v lese, les ve městě, klid v duši a blaho pro tělo – to jsou Mariánské Lázně, nebo Mariánky, jak je familiárně nazývají nejen starousedlíci, ale i samotní lázeňští hosté a turisté. Jsou nejmladším a nejpůvabnějším hrotem proslulého západočeského lázeňského trojúhelníku, už zařazeného i na listinu kulturního dědictví UNESCO. Vypněte vaše turbo, zpomalte… a vydejte se načerpat síly, energii a rovnováhu pro nadcházející léto.

Mariánské Lázně tvoří také středobod pro výlety do okolí. Necelých 9 kilometrů severně odtud zůstanete v úžasu nad místem jako ze severských pohádek. U malebného srubového loveckého zámečku Kladská a přilehlého uměle zbudovaného rybníku leží naučná stezka, která se vám obtiskne hluboko do paměti a odežene od vás veškerý stres. Jen se podívejte na fakta o stále se zvyšující míře stresu v moderním světě… a zkrátka zpomalte. Vraťte se ke kořenům přírody. Protože vždycky lepší je prevence než komplikovaná léčba. A uvědomte si, že tradiční lázně nejsou pro nemocné. Nabízejí širokou škálu služeb pro každodenní problémy, chtějí předcházet onemocněním. Získáte inspiraci, jak pokračovat ve zdravém životním stylu doma.

Mariánské lázně – Spa Resort

Secesní hotel s vlastním léčebným pramenem

Na krásu a klid tady budete narážet, kamkoli se vydáte. Ve vyhlášeném Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně nabízejí klientům i alternativní přístupy, které jim pomáhají poznat, kde začíná hranice smysluplného odpočinku a odkud se lze cíleně vydat za svým zdravím. Ano, jako základnu můžete využít jeden z nejkrásnějších lázeňských hotelů ve městě s vlastním pramenem jménem Alexandra.

Mariánské lázně – Spa Resort

Bývalý hotel Casino – dnes pětihvězdičkový hotel – je živoucí připomínkou starých dobrých časů. Jeho luxusní prostředí nedávno prošlo rekonstrukcí a kombinuje lesk dob dávno minulých, po kterých dodnes vzdycháme, s moderní elegancí. Secesní budova z 19. století s výraznými arkádami, úchvatnou halou, salónky i pokoji, má velkou výhodu v tom, že ačkoli leží v centrální části města, nabízí božský klid. Obklopují ho parky a lesoparky, navíc má skvělý wellness s pěti celoročně vyhřívanými bazény včetně venkovního, saunovou a relaxační zónu, kvalitně vybavenou knihovnu a také tu skvěle vaří. Ochutnáte vynikající kuchyni 21. století s českou stopou i inspirací z celého světa, na míru vám připraví program Balance Vital Cuisine.

Uvolněte se na vlně vibrací tibetských mís

Odpočinete si nejen fyzicky, ale i duševně. Kombinují zde klasické terapie s inovativními programy celostní medicíny. Ke každému hostu přistupují individuálně na základě přesné úvodní diagnostiky. V léčbě hrají prim zdejší minerální prameny, přírodní rašelina a oxid uhličitý. Ale velmi dobře tu vědí, že tělo a duše jsou spojené nádoby.

Terapie se tedy zaměřují i na prevenci stresu a vyhoření nebo detox, vybíráte z až 90 různých programů. Můžete absolvovat i unikátní certifikovanou lesní terapii shinrin-yoku vycházející z japonských tradic. Čerstvou novinkou je tu masáž tibetskými mísami. Zkušený tým hotelových terapeutů byl vyškolen a certifikován v Peter Hess® Institute. Tato masáž přidává podporu všech wellness a léčebných programů. Tibetské mísy se používají také při kosmetických procedurách, stejně jako při saunových rituálech a v bazénu se slanou vodou. Aktivní fyzické a emocionální vnímání všech vibrací vytváří pohodu a pocit bezpečí, pomáhá snižovat stres a vede k vnitřnímu klidu.

Během svých cest po Nepálu v osmdesátých letech navštívil Peter Hess mnoho chrámů a rituálních cest, kde hudba a zvuky často hrály velmi důležitou roli. Na vlastním těle si vyzkoušel účinek vnímání zvuků a vibrací tibetských mís. Do Evropy přivezl první tibetské mísy a vyvinul metody zvukové masáže a terapie. Jedná se o holistickou metodu, působící na tělo, mysl a duši. Jemné zvuky a hluboké vibrace podporují pohodu a vědomé soustředění na přítomný okamžik.

Během čtyřicetiminutové bezkontaktní masáže se na tělo postupně pokládají tibetské mísy různých velikostí a tónů. Jemné vibrace, které vycházejí ze znějící a vibrující mísy, se postupně šíří po celém těle. Rychle se dostaví příjemný pocit uvolnění.  V této uklidňující atmosféře je opět možné navázat spojení s vlastními potřebami a vlastní „vnitřní moudrostí“.

Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně | Mariánské Lázně

Mariánské lázně – Spa Resort

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky