kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Rezidence Vodárna: výjimečné byty v perspektivní lokalitě nově v nabídce Svoboda & Williams

Rezidence Vodárna: výjimečné byty v perspektivní lokalitě nově v nabídce Svoboda & Williams

Na základě exkluzivního pověření zahajuje realitní kancelář Svoboda & Williams prodej 16 bytů v osobitém developerském projektu na pomezí pražských Nuslí a Vršovic. 

Památkově chráněná železniční budova z konce 19. století původně sloužila k plnění parních lokomotiv vodou, později měla řadu funkčních využití. Nyní dům prochází citlivou rekonstrukcí, při které investor dbá na rehabilitaci původních řemeslných detailů v jejich dobovém provedení. „Právě ty propůjčí bydlení v Rezidenci Vodárna jedinečný charakter. Citlivá obnova historické budovy i vysoké standardy vybavení vytváří prostor pro výjimečný styl bydlení, které v Praze nemá obdoby,“ říká Eva Grusová, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. „V nabídce je i unikátní byt se zachovalými částmi původních nádrží, které interiéru dodají zcela mimořádný industriální šarm. “ upozorňuje.

Zdroj:Svoboda & Williams

Komorní rezidenční projekt nabídne ve 4 podlažích celkem 16 variabilních bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk s výměrami od 37 m2 po 79 m2. Dva z nich jsou řešeny jako mezonetové, byty v nejnižším podlaží disponují předzahrádkou. Rezidentům bude k dispozici kočárkárnaa kolárna, ke každé jednotce přísluší také sklepní kóje. „Byty nabízíme dokončené, v případě zájmu je ovšem možné vybavit je také nábytkem na míru,“ upřesňuje Grusová.

Zdroj:Svoboda & Williams

Rezidence Vodárna stojí v bezprostřední blízkosti místního dopravního uzlu Vršovického nádraží, přímo u nově zbudovaného podchodu, který propojuje Vršovice s Nuslemi. V budoucnu pak dopravní komfort obyvatel domu zvýší i stanice plánované metra linky D. Poblíž domu brzy povede také nová trasa cyklostezky. Okolí je plné zeleně: v sousedství domu se rozkládá komunitní zahrada, během chvíle je možné dojít do parku Grébovka, Havlíčkových sadů, parku Jezerkači Folimankanebo na Tyršův vrch. Lokalita na pomezí Vršovic a Nuslí se v posledních letech dynamicky rozvíjí, poblíž fungují obchody včetně supermarketu, restaurace, kavárny, školy i lékařské služby, blízko je do divadla, kinai na sportoviště. Dokončení je plánováno na jaře 2024.

Autor: Svoboda & Williams

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky