kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Rezidenční novinky: Tesla Hloubětín nabídne byty s rekuperací

Rezidenční novinky: Tesla Hloubětín nabídne byty s rekuperací

Co se děje v oblasti rezidenčních nemovitostí?

Daramis zahájil Rezidenci Vokovice II

Developerská společnost Daramis odstartovala druhou etapu svého projektu Rezidence Vokovice. Firma postaví v Praze 6 v docházkové vzdálenosti od stanice metra Nádraží Veleslavín dva osmipatrové bytové domy, v nichž bude k mání 42 bytových jednotek všech dispozic. Výstavba začala loni v listopadu, s kolaudací se počítá v prosinci 2023. K nastěhování budou byty na jaře 2024.

Vokovice ll

Městský developer chystá 330 bytů

Pražská developerská společnost, kterou předloni založil pražský magistrát, dostala za úkol vypracovat projekt výstavby zhruba 330 bytů na městských pozemcích v Dolních Počernicích. Městem vlastněné pozemky se nachází mezi ulicemi Českobrodská a U Konečné. Projekt má mít hrubou podlažní plochu asi 27,5 tisíce metrů čtverečních a Pražská developerská společnost by chtěla mít územní rozhodnutí ke stavbě koncem roku 2024.

Tesla Hloubětín nabídne byty s rekuperací

Největší český rezidenční stavitel Central Group zahájil prodej bytů v projektu Tesla Hloubětín. Bývalý průmyslový areál v Praze 9 se promění na moderní rezidenční čtvrť s prostory pro obchody a nabídne bezkonkurenční bydlení v industriálním stylu. Do nabídky jde nyní prvních 89 bytů s promyšlenými a efektivními dispozicemi 1+kk až 4+kk a moderním systémem větrání s rekuperací tepla pro zdravé a klidné bydlení. První etapa bude dokončena v polovině roku 2024.

Praha 9 plánuje novou čtvrť

Nové náměstí Emila Kolbena a kolem něj nová čtvrť s rezidenčními domy, školou i komerčními budovami. Takové jsou představy o využití pozemků nevyužívaných výrobních hal nedaleko O2 areny v pražských Vysočanech. Projekt představila radnice Prahy 9, která chce pozemky vykoupit od společnosti Howden ČKD Compressors. Zároveň nechala vypracovat urbanistickou studii s návrhem podoby nové čtvrti. Z ní mají v budoucnu vycházet soukromí developeři, kteří se budou na projektu podílet.

LOOX Prosek Apartments má dokončenou hrubou stavbu

Developerská společnost V Invest z investiční skupiny CREDITAS dokončila hrubou stavbu moderního bytového domu LOOX Prosek Apartments, který bude stát na rozhraní starého a nového pražského Proseku. V 11 nadzemních podlažích vznikne celkem 95 bytových a nebytových jednotek, od maloplošných bytů s dispozicemi 1+kk až po velkorysé byty s dispozicemi 4+kk. Součástí projektu budou také obchodní prostory v parteru budovy. V současné době investor uvažuje nabídnout část projektu jako plně vybavené jednotky sloužící pro dlouhodobé nájemní bydlení. Dokončení celého projektu je plánováno na poslední čtvrtletí roku 2022.

LOOX Prosek Apartments
Zdroj: Archiv

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky