kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » ČEZ Jizerská 50: Běžet, bavit se, pomáhat

ČEZ Jizerská 50: Běžet, bavit se, pomáhat

Legendární ČEZ Jizerská 50 všem účastníkům umožňuje zakusit hned trojnásobnou radost: z pohybu, z překonání sama sebe a z pomoci druhým. Zažijte svůj vlastní „hattrick“ letos i vy, ať už závodíte, nebo fandíte.

Připojte se k tisícům závodníků a běžte letos nejen pro sebe a pro tým, ale i pro ty, kdo potřebují podporu druhých. Po šesté za sebou totiž bude na startu ČEZ Jizerská 50 společně se závodníky stát i oblíbená sportovní aplikace EPP-Pomáhej pohybem. Za celou dobu, kdy EPPka účastníky ČEZ Jizerská 50 doprovází, se podařilo podpořit třináct neziskových organizací celkovou částkou přes 1,8 milionu korun.

Největší a nejznámější běžkařská událost v České republice slaví 55 let a je ve skvělé kondici. Na závod se kromě české i světové elity sjíždějí také tisíce amatérských sportovců, kteří si kromě vylepšení osobní rekordů chtějí také užívat: krásnou přírodu, skvělou atmosféru, bohatý doprovodný program. Závodníci ale i jejich doprovod a fanouškové přitom mají jedinečnou šanci během akce také pomáhat.

Už pošesté totiž každý z účastníků tohoto sportovního festivalu může prostřednictvím aplikace EPP-Pomáhej pohybem spojit radost z pohybu právě s dobročinností. Ať už v hlavním závodu nastupujete jako profesionál, nebo jako hobbík, můžete přes EPPku podpořit Klub nemocných cystickou fibrózou. Stejnou šanci mají i návštěvníci, kteří si vyzkouší speciální běžkařský trenažer Nadace ČEZ. Klub díky vysportovaným bodům získá finance na vydání souhrnné publikace pro rodinné příslušníky lidí s tímto onemocněním.

Aplikace EPP-Pomáhej pohybem chce radost z pomoci druhým dopřávat nejen sportovcům, ale úplně všem. Zapnout si ji tak mohou i ti, kdo letos na závod nedorazí. I malá procházka znamená body pro ty, kteří potřebují vaši pomoc. Během konání letošní ČEZ Jizerská 50 tak můžete nasbírané body připsat třeba společnosti Jizerské hory, o. p. s., která chce v Bedřichově, kde celý závod začíná i končí, vybudovat soustavu tůní a malých vodních nádrží pro lepší zadržování vody v přírodě. Tůňky zlepší místní mikroklima, pomůžou přírodě zvládat klimatické extrémy a budou útočištěm pro řadu vzácných druhů rostlin i živočichů.

Více informací na www.pomahejpohybem.cz.

Galerie

Foto: Archiv

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky