kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Co má společného umění s bankovnictvím? Obojí vyžaduje schopnost proměňovat smělé vize ve skutečnost

Co má společného umění s bankovnictvím? Obojí vyžaduje schopnost proměňovat smělé vize ve skutečnost

Když se nějaká společnost rozhodne podporovat určitý projekt, většinou mezi nimi existuje hlubší propojení, i když třeba není patrné na první pohled. To je i případ služby Erste Private Banking, která již dva roky pomáhá rozvíjet projekt Artotéka při Moravské galerii v Brně. Privátní bankovnictví se sbírkou a půjčovnou současného umění spojuje podobný přístup a způsob práce: vedle nezbytného know-how je na straně tvůrců potřeba i určitá dávka odvahy a intuice. Právě ty totiž kurátorům i bankéřům umožňují rozpoznat ty nejzajímavější příležitosti a podnítit zrod něčeho nového.

Služba Erste Private Banking zajišťuje svým klientům nejen komplexní správu majetku, ale aktivně vyhledává nejvhodnější příležitosti k jeho dlouhodobému zhodnocování. Vybraní bankéři disponují hlubokou expertízou a rozsáhlými zkušenostmi z oblasti investic a fi nančnictví. To vše ale zastřešuje jedna důležitá role: role rodinného bankéře, který je diskrétním a důvěryhodným rádcem na dlouhou řadu let, někdy i pro další generaci v rodině klienta. Právě tato úloha a přesah mimo rámec čistě fi nančních služeb činí službu Erste Private Banking tím, čím je. Její nedílnou součástí je i podpora projektů, které souzní s její filosofi í a hodnotami, jež vyznává. 

„Česká historie, více i méně vzdálená, je protkaná významnými uměleckými díly, která dnes obdivuje celý svět. Věříme, že i v současnosti vznikají pod rukama talentovaných mladých umělců nová díla, jejichž význam společnost docení až po letech. Chceme tyto umělce – ve spolupráci se zkušenými kurátory, kteří je vyhledávají – podpořit v začátcích jejich tvorby,“ vysvětluje důvod navázání spolupráce s Artotékou Moravské galerie Tomáš Petr, ředitel Erste Private Banking. „Věřím, že v Erste Private Banking máme odborné znalosti i nezbytnou intuici, abychom podpořili ty, kteří mají nejen smělé plány, ale i předpoklady je naplnit,“ dodává pak na adresu samotných iniciátorů a zakladatelů Artotéky.

Sbírka děl od současných umělců se díky podpoře Erste Private Banking neustále rozšiřuje. Grafi ky, kresby, akvarely, fotografi e, koláže, ale i rozměrnější malby na plátně galerie prostřednictvím Artotéky zapůjčuje fyzickým i právnickým osobám, a umožňuje tak veřejnosti nesrovnatelně bližší kontakt s moderním uměním, než je za běžných okolností uskutečnitelné. „I když se to na první pohled nezdá, náš bankovní svět má s projektem Artotéka dost společného. I v našem oboru se často rozhoduje o tom, jestli smělá vize či geniální nápad zůstane jen v hlavě autora, anebo rozvine svůj potenciál a v budoucnu sklidí zasloužený úspěch. Jsem si jist, že Artotéka jedním z takových nápadů je a její činnost v dlouhodobém horizontu obohatí celou společnost,“ uzavírá Tomáš Petr.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Erste

www.ersteprivatebanking.cz

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky