kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Semerínka má blízko k metropoli i přírodě

Semerínka má blízko k metropoli i přírodě

Semerínka
Foto: Crestyl
Kdo se chce z centra Prahy dostat na Zličín, může se svézt z Hlavního nádraží typickým motoráčkem. Tento „Pražský semmering“ projíždí nejkrásnější železniční tratí hlavního města. I to se nakonec stalo inspirací při formování nového developerského projektu společnosti Crestyl v Radlicích. Jmenuje se Semerínka a podobně jako motoráček nabízí nevšední spojení – propojuje výhody bydlení v metropoli s blízkostí mimoměstské zeleně.

Nerušený výhled

Rezidenční projekt Semerínka je solitér. Každý z jeho čtyř bloků je vyšší a zároveň kratší, než ten předchozí. Nejen že komplex kopíruje svahovitý terén, ale využívá jej i k tomu, aby bloky nebránily ve vyšších patrech výhledům na panorama Starého Města, Smíchov, Podolí či Pankrác. Stěžejní je směrování oken do zeleně. Ve vnitroblocích se počítá s komunitní zahradou a zázemím pro rodiny s dětmi.

Semerínka
Foto: Crestyl

Architektura inspirovaná přírodou

Semerínka nabídne 170 bytů vysokého standardu s dostatkem parkovacích míst včetně nabíjení elektromobilů. Bydlení v projektu obohatí 90 lodžií a 25 předzahrádek, aby mohli být jeho obyvatelé ještě blíž košaté okolní zeleni. Jí se inspirovali i architekti Semerínky. Aut. Arch. David Chmelař k tomu rád dodává: „Tvar domu a všechny jeho aspekty budou stejně ryzí a divoké jako okolní příroda.“

Semerínka
Foto: Crestyl

Relaxace pohybem

Do centra Prahy je to od Semerínky pár minut metrem, autobusem, Pražským semmeringem nebo tramvají. Poloha celého objektu však nabízí i rychlý únik z ruchu a prachu velkoměsta. Stačí se vydat přilehlými cestami lemovanými stromy a loukami k výběhu koní Převalského, k hradišti Děvín, nebo třeba do rezervace Prokopské údolí. Odreagovat se pohybem lze ale i v nedalekém plaveckém bazénu, koupališti, sportovní hale, fitness centru či na tenisových kurtech.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky