kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Skandinávie na dosah Prahy: V Brandýse nad Labem vyroste prémiová rezidence

Skandinávie na dosah Prahy: V Brandýse nad Labem vyroste prémiová rezidence

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti DOMOPLAN
Mít příjemné bydlení a zároveň možnost aktivně trávit volný čas s dětmi, zacvičit si na workoutovém hřišti nebo si třeba vypěstovat vlastní zeleninu kousek od domu. Tyto a celou řadu dalších možností nabídne nový rezidenční komplex Na Mariánské cestě inspirovaný severským stylem života. Projekt s více jak 300 byty vyroste v klidné okrajové části Brandýsa nad Labem-Stará Boleslav.

Developerská společnost DOMOPLAN začne na přelomu letošního roku stavět na místě protkaném bohatou historií nový rezidenční komplex Na Mariánské cestě. Moderní rezidence se zelenými střechami je koncipována v duchu severského životního stylu praktikující rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.

Dominantním prvkem interiérů je elegantní minimalismus, který kombinací jednoduchosti, prací se světlem, barvami a hřejivým dřevem utváří útulné a harmonické bydlení. S ohledem na individuální potřeby klientů se rozhodli designéři do vybraných bytů zakomponovat tzv. flexi příčky, díky nimž si budou moct majitelé vybrat, jestli chtějí mít byt rozdělený na více pokojů, nebo si raději vytvoří velký otevřený prostor. 

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti DOMOPLAN

Otevřené prostranství mezi bytovými domy naopak vybízí k trávení teplých letní večerů s rodinou či přáteli u otevřeného ohniště nebo grilu. Milovníky aktivního odpočinku zase potěší možnost zasportovat si ve workout zóně nebo v rámci otužování vyzkoušet saunu a Kneippův chodníček.

V rámci celého areálu je navrženo hned několik odpočinkových a komunitních zón s širokou škálu využití. Na své si přijdou mladé páry, rodiny s dětmi i ti, kteří touží po klidu menšího města s dostupností veškerých služeb. Díky dobré spolupráci realizátora s vedením města Brandýs vyroste v těsné blízkosti bytových domů také moderní mateřská školka.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti DOMOPLAN

Architektonické studio Identity Design nezapomnělo do projektu zakomponovat také jezírka a vsakovací plochy, které napomáhají retenci srážkové vody a udržování příjemného mikroklima. Bohaté přírodní prvky pak v konečném důsledku umocňují harmonickou a uklidňující atmosféru, kterou rezidence nabízí.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti DOMOPLAN

Více o projektu Na Mariánské cestě včetně nabídky volných bytů naleznete na webu Namarianskeceste.cz.

Autor: Filip Turecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky