kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Skupina JRD Group působí kromě developmentu i v oblasti ekologie

Skupina JRD Group působí kromě developmentu i v oblasti ekologie

Zdroj/foto: Se souhlasem JRD
Expandující skupina JRD zastřešuje pod svou značkou pět divizí: JRD Development, JRD Energo, JRD Property, JRD Invest a JRD Plazma, kterou představuje společnost Millenium Technologies. Ty pokrývají široké oborové spektrum od rezidenčního či pozemkového developmentu přes investice do nemovitostí až po energetiku z obnovitelných a druhotných zdrojů.

 „Všechny divize skupiny JRD mají autonomní řízení i ekonomiku a věnují se rozdílným oborům. Pojí je ale základní myšlenka, že cestou k udržitelné budoucnosti je kombinace moderních technologií, čisté energie, ekologického přístupu a omezení energetické náročnosti staveb. Jsme totiž přesvědčeni, že jedině udržitelný rozvoj může mít opravdu pozitivní přínos pro společnost i přírodu,“ konstatuje Jan Řežáb, majitel a zakladatel JRD.

Zdroj/foto: Se souhlasem JRD

Nejsilnější divize skupiny JRD, která se věnuje developmentu, již zrealizovala 24 developerských projektů a její aktuální portfolio tvoří 7 pražských projektů. Ty doplňuje mimopražský rezidenční areál Touškovský háj s 94 stavebními pozemky a administrativní budova Viadukt Anděl, jež cílí, díky systému chytrých technologií, na dosažení certifikace LEED Gold. Divize Plazma a Energo realizují projekty moderní energetiky, z nichž stojí za zmínku fotovoltaické elektrárny o výkonu přes 40 MWp v České republice a Maďarsku, druhý největší větrný park v České republice s instalovanou kapacitou 26 MW nebo technologie plazmového zplyňování (environmentálně šetrného zpracování odpadů s výrobou elektrické a tepelné energie). Mezi hlavní cíle divizí Property a Invest patří zhodnocení a správa pozemků pro budoucí udržitelnou developerskou výstavbu nebo akvizice a správa výnosových nemovitostí určených především k nájemnímu bydlení.

Zdroj/foto: Se souhlasem JRD
Zdroj/foto: Se souhlasem JRD

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky