kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Skyline od PSN: malometrážní bydlení vhodné i k investici. Nyní navíc s kompletním vybavením od Bonami

Skyline od PSN: malometrážní bydlení vhodné i k investici. Nyní navíc s kompletním vybavením od Bonami

Na bydlení i na investici Foto: PSN

Právě dokončovaný projekt Skyline na pražském Chodově nabízí stále více poptávané malometrážní jednotky o dispozicích 1+kk a 2+kk. Díky spolupráci PSN se společností Bonami získáte nyní při pořízení jednotky komplexní služby na zařízení interiéru úplně bez starostí. Bydlet nebo pronajímat tak můžete už do 10 týdnů od koupě!

V projektu Skyline vzniklo celkem 227 komfortních jednotek 1+kk a 2+kk o velikostech od 22,6 m2 do 48,7 m2. „Menší byty v současné situaci shánějí ve velké míře investoři, kteří si nemovitost pořizují za účelem pronájmu a zisku. Další část klientů tvoří lidé hledající startovací bydlení, většinou kolem 23 až 28 let. Ti si nemovitost buď kupují sami na hypotéku, nebo jim s financováním pomáhají rodiče. Zbytek zájemců představují singles různých věkových kategorií,“ popisuje ředitel rezidenčních projektů PSN Jaroslav Macháč a dodává: „Všechny tyto skupiny určitě ocení naši časově omezenou akci, kdy je možné do konce května získat voucher na kompletní vybavení od prodejce nábytku a doplňků Bonami. Tím jim zcela odpadnou starosti se zařizováním interiéru.“

Ke každé jednotce dostanou noví majitelé bonus na vybavení bytu v hodnotě 250 000 Kč (v případě 2+kk) nebo 150 000 Kč (v případě 1+kk). Společnost Bonami navíc zajistí celý proces – od návrhů a vizualizací přes montáž (vč. kuchyně) až po předání klíčů k hotovému bytu. Samozřejmostí je zajištění a sladění i těch nejmenších detailů jako např. dekorací, povlečení, ručníků apod.

Pro inspiraci mohou zájemci nahlédnout do tří vzorových interiérů pojmenovaných po evropských metropolích – Praze, Oslu a Berlíně. Tyto interiéry, které zařizovalo studio Kuchyně a interiéry Living ve spolupráci s architektonickým studiem Reaktor, ztělesňují eleganci, pohodu a kreativitu.

„Jelikož malometrážní bydlení často hledají mladí lidé, kteří se ale nacházejí v souvislosti s děním na trhu v nelehké situaci při pořízení své první nemovitosti, nabízíme možnost si namísto vybavení zvolit dotovanou hypotéku s úrokem 3 % s fixací na dva roky. Například u jednotky 2+kk o rozloze 47,5 m² činí měsíční splátka jen 19 933 Kč,“ říká Jaroslav Macháč.

 

Uživatelský komfort v projektu výrazně zvýší funkční společné zázemí, které podpoří budování komunity, usnadní každodenní život a poskytne pestré příležitosti pro trávení volného času. Zavítat lze do plně zařízené posilovny, joga roomu či party místnosti se stolním fotbálkem a velkoplošnou televizí. Lounge naproti recepci, která se postará o pohodlí rezidentů, zase umožní naživo sledovat dění na sousedních tenisových kurtech. K dispozici je také prádelna a sušárna, kolárna, kočárkárna, sklepy přímo na patře nebo sklepní kóje v 1. podzemním podlaží. PSN dbá i na možnosti relaxace na čerstvém vzduchu. Příjemné posezení, stejně tak jako okouzlující výhledy na panorama Prahy čekají na střešní terase. Před domem vznikne společné prostranství s ohništěm a venkovním odpočinkovým zázemím.

Velký benefit představuje lokalita Prahy 11, kde ruch města ustupuje přírodě a klidné atmosféře. V okolí rovněž nechybí všechny potřebné obchody a služby i skvělé dopravní spojení. Rezidenti to budou mít pouhých 5 minut autem do největšího obchodního centra v Česku se zhruba 300 obchody, službami, stylovými restauracemi, kavárnami a kinosály a jen necelých 10 minut na stanici metra z autobusové zastávky pár kroků od domu. K procházkám, venčení mazlíčků či sportu poslouží zejména Hostivařský lesopark.

Nabídku volných jednotek najdete na skylinechodov.cz.

Na bydlení i na investici Foto: PSN

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky