kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Společnost CTP rozšiřuje průmyslový park v Bělehradě

Společnost CTP rozšiřuje průmyslový park v Bělehradě

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti CTP
Evropský průmyslový developer CTP rozšiřuje svůj průmyslový park CTPark Bělehrad severně od hlavního města Srbska. Od rakouské společnosti Eyemaxx koupil halu s 28,5 tisíci m2 skladových ploch s přilehlými pozemky pro další výstavbu. Celkem tak CTPark Bělehrad sever nabízí již 50 tisíc m2 ploch, přičemž pozemky v lokalitě umožňují postavit dalších zhruba 115 tisíc m2 pronajímatelné plochy.

V areálu, který CTP získalo akvizicí na konci roku 2020, sídlí aktuálně společnosti Lidl, Mercata VT a Flux SystemsPro CTP je akvizice odrazovým můstkem v expanzi na sever od Bělehradu.  „V lednu zahájíme výstavbu další haly s 25 000 m2. Dokončena bude ve 2. čtvrtletí. Počítáme ale i s dalším rozvojem. O obsazení průmyslových a logistických areálů tak blízko hlavního města navíc s přímým napojením na dálnici A1 je totiž v Srbsku velký zájem,“ řekl ředitel CTP pro Srbsko Vlatko Djuricek.

CTP má již zajištěné pozemky, díky kterým areál nakonec může nabídnout 115 tisíc m2 pronajímatelných ploch. V Srbsku má CTP kromě toho další moderní průmyslové parky, situované v Krugujevaci, Novém Sadu nebo CTParku Bělehrad západ, které se nachází západně od hlavního města. 

Portfolio CTP díky tomu letos překročilo šest milionů m2. Firma, která vznikla před 22 lety v Humpolci u dálnice D1 mezi Prahou a Brnem dnes působí celkem na šesti trzích střední a východní Evropy. Kromě České republiky také na Slovensku, v Maďarsku, Srbsku, Rumunsku a Polsku a poohlíží se po dalších zemích v regionu. Cílem společnosti je dosáhnout do roku 2023 celkem 10 milionů m2pronajímatelných ploch a dále expandovat na současných i nových trzích.

Autor: Filip Turecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky