kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Stavební systém Ytong – od velkoformátových tvárnic po variabilní příčkovky

Stavební systém Ytong – od velkoformátových tvárnic po variabilní příčkovky

Ytong
Foto: Xella
Společnost Xella se na poli inovací orientuje jak na vývoj stavebních materiálů, tak i na komplexní služby, které optimalizují celý proces výstavby. Současně nezapomíná na tradiční stavební prvky, jako jsou například příčkovky Ytong. Z výsledků tohoto inovačního vývoje těží investoři, architekti i realizační firmy, kteří oceňují úsporu času, materiálu a zvýšení efektivity ve všech fázích projektu.

Pro developerskou výstavbu jsou ideální volbou velkoformátové pórobetonové tvárnice Ytong Jumbo, Silka Tempo nebo Ytong příčkové panely

„Klasikou“ ve výstavbě jsou příčkovky Ytong Statik, které bodují typickými přednostmi pórobetonu Ytongu a systémovým přístupem k výstavbě. Systém stavebních komponentů Ytong umožňuje postavit celou hrubou stavbu bez rizik tepelných mostů a ke kvalitnímu provedení přispívá propracované řešení detailů.

Pro obvodové zdivo jsou ideální tepelněizolační tvárnice Lambda YQ

S těmito tvárnicemi je možné dosáhnout hodnot pasivní výstavby i jednovrstvým zděním bez zateplování. Kromě obvodového zdiva a příček, včetně atypických tvarových segmentů, nabízí společnost Xella také schodišťové stupně, stropy a masivní střechu, která účinně zabraňuje letnímu přehřívání. Systém doplňuje zakládací řada tvárnic Ytong Start a další možnosti řešení detailů, jako jsou pilířové tvárnice, žaluziové kastlíky, vnější a vnitřní omítky a hlazené stěrky.

Příčkovky Ytong Klasik mají řadu výhod

Základem jsou dobré statické a tepelněizolační vlastnosti, velkou výhodou je zachování technických vlastnosti ve všech směrech. Stavební firmy si chválí snadné a rychlé zdění. Příčkovky Ytong jsou ohleduplné k zdraví, v domě vytváří optimální klima a chrání zdraví jeho obyvatel. Jejich předností je také minimum odpadu a promyšlené metody recyklace, zbytky se dají znovu použít ve výrobě nebo se uplatní v nových recyklačních materiálech. Výroba pórobetonových příčkovek je energeticky nenáročná, příčkovky Ytong Klasik jsou také ohnivzdorné. Akustické řešení Xella pro vnitřní příčky Ytong a Silka současně plní náročné požadavky nové akustické normy.

Samostatnou kapitolou je velká variabilita stavebního systému Ytong

Při výstavbě bytových domů umožňuje developerům velkou volnost v rámci klientských změn a možnost nabízet zájemcům o nové bydlení flexibilně změny dispozic, příček a otvorů.

Galerie

Foto: Xella

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky