kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Stylové bydlení v Rezidenci Dykova láká, k dispozici jsou poslední byty k pronájmu

Stylové bydlení v Rezidenci Dykova láká, k dispozici jsou poslední byty k pronájmu

V těchto dnech vrcholí rekonstrukce činžovního domu v jednom z nejkrásnějších zákoutí Královských Vinohrad. Většina z prémiových nájemních bytů v komorní Rezidenci Dykova, které exkluzivně nabízí společnost Svoboda & Williams, už našla své obyvatele. Dostupných zůstává 6 jednotek s dispozicemi 2+kk a 3+kk.

Stylové byty jsou vybaveny kuchyňskými linkami se spotřebiči a vestavěnými úložnými prostory, případně samostatnou šatnou. Většinu z nich rozšiřují balkony orientované do klidného vnitrobloku, některé pak okouzlí působivými výhledy na přilehlou vilovou čtvrť a pražské panorama. V druhém kvartálu příštího roku nabídku doplní exkluzivní mezonety umístěné v nejvyšších patrech. velkorysými terasami.

Foto: Svoboda&Williams

Kompletní rekonstrukce neoklasicistní budovy vnesla do interiérů vzdušnost i praktická řešení. Nové prostory se vyznačují rafinovanou souhrou původních prvků či jejich zdařilých replik a současného designu. K tradiční noblese vinohradských domů přidala revitalizace prémiové technologické standardy současnosti: od podlahového vytápění, přes klimatizaci, až po vlastní výměník tepla pro každou jednotku napojený na centrální domovní kotelnu. Topení tak bude možné ovládat přes webovou aplikaci. Ke každému z bytů bude rovněž k dispozici sklep.

Foto: Svoboda&Williams

Na Královských Vinohradech se potkává bohatá tradice s pulzující současností. Široké ulice lemované stromořadími skrývají řadu architektonických skvostů z minulých dob, vynikajících kaváren i restaurací, ale i míst pro kulturní vyžití, společenská setkávání či rodinný život. V docházkové vzdálenosti je náměstí Jiřího z Poděbrad s vyhledávanými farmářskými trhy a majestátním kostelem od Josipa Plečnika. V bezprostřední blízkosti se nachází řada parků vybízejících k relaxu v zeleni. 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky