kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Christmasworld 2024: svět svátečních trendů a emocí v srdci Frankfurtu

Christmasworld 2024: svět svátečních trendů a emocí v srdci Frankfurtu

Christmasworld 2023

Od 26. do 30. ledna 2024 se ve Frankfurtu nad Mohanem koná Christmasworld, přední mezinárodní veletrh zaměřený na sezónní a sváteční dekorace. Tento rok se veletrh zaměřuje i na vytváření emocí a zážitků v prodejních místech. Na veletrhu jsou představeny nejnovější trendy v oblasti dekorací, které kombinují přírodní prvky s futuristickými inovacemi.

Christmasworld 2023

Centrem pozornosti je oblast Trend Area ve foyer haly 4.1, kde studio bora.herke.palmisano prezentuje nejnovější vzory, barvy, materiály a techniky. AURA OF PROGRESS_visionary + elemental propojuje archaické přírodní prvky s futuristickými inovacemi a technologiemi, vytvářejíc jedinečné designy. Barvy se pohybují od osvěžující modře až po lávově oranžové tóny, s přídavkem neutrální bílé. Tento trend zdůrazňuje udržitelnost a citlivý přístup k životnímu prostředí. QUALITY OF SILENCE_pure + familiar zdůrazňuje klid a bezpečí domova s důrazem na udržitelnost, využívající materiály jako dřevo, listy a kůra. Barevná paleta zahrnuje pastelové odstíny šalvějové a modré, doplněné teplými tóny terakoty a slámově žluté. SPIRIT OF CRAFT_bold + poetical kombinuje řemeslné dovednosti s moderní estetikou, vytvářející unikátní umělecké kousky. Barevná škála zahrnuje výrazné odstíny od medově žluté až po chladnou tyrkysovou. Veletrh také nabízí speciální prezentace, včetně colour spot centra, které poskytuje nápady na dekorace v různých barevných variantách. Christmasworld 2024 bude probíhat souběžně s veletrhy Ambiente a Creativeworld, přinášeje obchodníkům a návrhářům bohaté inspirace a nové příležitosti pro nadcházející sváteční sezónu.

Christmasworld 2023

V Conzoom Solutions Academy v hale 4.0, Room Europe, se návštěvníci mohou dozvědět o nejnovějších poznatcích z maloobchodu a udržitelnosti. Speciální prezentace Decoration Unlimited s tématem „Mystic Vibes“ v hale 5.1/6.1, Foyer, ukazuje, jak mohou firmy efektivně využít prodejní prostor s použitím zelené barvy symbolizující svěžest a harmonii. Ethical Style Spots nabídne udržitelné produkty, které rozšíří obchodní portfolia návštěvníků.

Novinkou je Digital Experience Area v Galleria 0, kde je představena digitalizace v maloobchodu prostřednictvím virtuálních regálů a inteligentních zrcadel. Dále veletrh nabízí speciální podněty jako Concept Decorations, Ethical Style by Christmasworld a German Christmas Crafts, které usnadňují návštěvníkům nalezení vhodných obchodních partnerů.

Veletrh Christmasworld probíhá souběžně s veletrhy Ambiente a Creativeworld, a to od 26. do 30. ledna 2024 pro Christmasworld/Ambiente a od 27. do 30. ledna 2024 pro Creativeworld. Tato událost nabízí obchodníkům jedinečnou příležitost pro inspiraci a rozšíření jejich obchodních aktivit, a zároveň poskytuje platformu pro setkání s odborníky a získání nových podnětů pro obchodní sezónu.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky