kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » SUMO GARDEN CONCEPT STORE – zahrada příběhů v centru Prahy

SUMO GARDEN CONCEPT STORE – zahrada příběhů v centru Prahy

Foto: Sumo Garden

Secesní dům kousek od Jindřišské věže vás hned za prahem unese daleko od všedních dnů. Aspoň na chvíli. Kabinet nábytku, dekorací, květin a nevšední kosmetiky plný inspirace, vůně dálek i pocitu domova.

SUMO GARDEN vznikla spojením energií dvou osobitých projektů: českého start-upu s butikovou kosmetikou Little Big Lab a vyhledávaného květinového a dekoratérského studia Mario Wild Flowers. Společně stvořili concept store, v němž se nakupování stává zážitkem a místem inspirativního setkávání – umělců, designérů, milovníků krásných věcí, cestování a příběhů. 

Rádi se obklopujete věcmi, které vyprávějí příběhy. Milujete cesty, květiny, dřevo, sklo, porcelán, vůni kašmíru nebo bílého čaje? V Sumo Garden jste na správné adrese.

Foto: Sumo Garden

Stejně jako v japonském sportu Sumó i zde jde o rovnováhu a harmonii. S trochou odvahy a vášně lze kombinovat i věci zdánlivě nesourodé co do stylu a původu. Když se vám to povede,  vznikne něco jedinečného, čistě vašeho – místo, které vás naplní radostí a budete se v něm cítit dobře. Concept store Sumo Garden je koncipován jako POP UP. Je to především myšlenka, která se rozvíjí bez ohledu na konkrétní prostory.

Sumo Garden je přátelským domovem i pro zdánlivě cizí osobu. Všechny předměty jsou vybírány s ohledem na jejich řemeslnou a estetickou kvalitu s důrazem kladeným na harmonický celek.

LITTLE BIG LAB

Butiková kosmetika vyrobená v Česku. Společně s týmem špičkových odborníků pečlivě vybíráme a kombinujeme lokální ingredience. Inspirujeme se tradiční výrobou, ale využíváme ty nejsoučasnější technologie. Výsledkem jsou certifikované přírodní produkty pro tělo a domácnost, které předčí vaše očekávání. Malé velké zázraky pro každý den.

MARIO WILD FLOWERS
Originální kytice, elegantní i divoké, hravé a trendy, pro speciální příležitost nebo jen tak pro radost – to vše a mnohem víc najdete v našem květinovém studiu. Celý concept store prostupuje designérský rukopis Maria Wilda. Jeho dekorace a živé instalace vnášejí do Sumo Garden v každém ročním období čerstvou energii. Stejnou si odnesete domů. 

Foto: Sumo Garden

NÁBYTEK A DEKORACE
Sumo Garden jsme zařídili etnickým a designovým nábytkem a dekoracemi z celého světa. Řemeslo z marocké vesnice se v harmonii potkává s českým kubismem, exotika a rustikálnost se snoubí s moderní elegancí. Každý kousek má příběh a těší se na jeho pokračování třeba právě u vás. Přijďte se potěšit a zamilovat se. 

KOMORNÍ EVENTY
Soukromou oslavu či neformální setkání s vašimi obchodními partnery proměníte v Sumo Garden v nesmazatelný zážitek. Dekorace přizpůsobené na míru a vůně živých květin zaručí přátelskou a domácí atmosféru.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky