kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Svoboda & Williams exkluzivně pověřena pronájmem bytů v Lihovaru

Svoboda & Williams exkluzivně pověřena pronájmem bytů v Lihovaru

Zdroj: Svoboda & Williams
Zdroj: Svoboda & Williams

Svoboda & William s v únoru zahájila první fázi pronájmu bytů v nové čtvrti, vznikající pod taktovkou Trigemy na pražském Smíchově. Zájemcům o originální bydlení s industriální atmosférou je k dispozici 64 jednotek zařízených od podlahy po strop.  

Zdroj: Svoboda & Williams

Už letos na jaře je naplánovaná kolaudace první etapy ambiciózního rezidenčního projektu Lihovar. Bydlení v rozsáhlém komplexu se developer rozhodl koncipovat tak, aby si jedinečnou atmosféru místa mohli užívat obyvatelé v různých etapách života. Část Lihovaru bude proto vyhrazena pro nájemní bydlení. „Jde o jeden z nejsledovanějších rezidenčních projektů Prahy, takže už týdny před spuštěním pronájmů jsme evidovali desítky poptávek,“ říká šéf rezidenčních pronájmů ve Svoboda & Williams David Šimeček. „Po úspěchu karlínského Fragmentu, který jsme plně pronajali za 3 měsíce od kolaudace, tak rádi pokračujeme s Trigemou ve spolupráci.” 

Zdroj: Svoboda & Williams

Budoucí nájemci si v Lihovaru mohou vybírat z široké škály dispozic 1+kk až 5+kk. „Většina z dostupných jednotek nabídne praktické dispozice 2+kk a 3+kk, pro nejnáročnější klienty je tu velkorysý byt 5+kk se sto dvaceti metrovou terasou nabízející výhledy na Vltavu a Dívčí hrady,“ upřesňuje Eva Jílková. Byty v Lihovaru se nabízejí kompletně zařízené nábytkem. „Nechybí designové osvětlení či dostatek úložných prostor ve vestavěných skříních. O pohodlí se postará inteligentní ovládání domácnosti LOXONE, rekuperace či centrální podlahové vytápění. Rezidentům bude k dispozici také recepce, správce a on-site facility manager,” dodává Jílková. 

Zdroj: Svoboda & Williams

První nájemce Lihovar přivítá nejpozději v letošním květnu. Rezidenční projekt vyrůstající na místě jednoho z největších původních pražských lihovarů nabízí koncept života plného dění, kulinářských i kulturních zážitků: ať už v zdejším food marketu, nebo v některé z uměleckých galerií umístěných v areálu. 

Zdroj: Svoboda & Williams

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky