kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Svoboda & Williams exkluzivním partnerem při prodeji jednotek v projektu Apartmány Bramberk

Svoboda & Williams exkluzivním partnerem při prodeji jednotek v projektu Apartmány Bramberk

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Svoboda & Williams
V polovině května zahájila realitní kancelář Svoboda & Williams prodej jednotek ve velkoryse pojatém horském projektu Apartmány Bramberk, který právě vyrůstá v jedné z nejvyhledávanějších rekreačních lokalit Pec pod Sněžkou.

Apartmány Bramberk vznikají kompletní a nákladnou přestavbou objektu bývalého rekreačního střediska, jehož původní tvarosloví ze 70. let zůstane zachováno. Výsledná stavba, umístěná tisíc metrů nad mořem, tak zaujme členitou hmotou tvořenou třemi oddělenými obytnými bloky. Součástí rekonstrukce bude proměna v podobě masivně proskleného průčelí, díky kterému se interiéry deseti apartmánů o ploše 113–155 m2 otevřou krásným výhledům do okolní krajiny. Pro maximální komfort bude každý apartmán navíc propojen s vlastní vyhřívanou terasou.

Apartmány nabídnou kromě nebývalé vzdušnosti a dialogu interiérů s okolní přírodou také dokončení v kvalitním standardu, který zahrne dubové třívrstvé vyhřívané podlahy s možností výběru z několika odstínů, velkoformátová okna s hliníkovým rámem a izolačním trojsklem, krb či krbová kamna a přípravu na infrasaunu, v koupelnách velkoformátovou dlažbu a prémiovou sanitu. Interiéry vznikají ve spolupráci se společností Konsepti, která je připravena vytvořit prostor na míru dle přání klienta.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Svoboda & Williams

Přímo v budově bude vyhrazený prostor pro privátní wellness s patnáctimetrovým bazénem a reprezentativní lobby s barem. O bezproblémový chod objektu a pohodlí majitelů se postará správce objektu, součástí domu bude také lyžárna, kolárna a dva výtahy pro komfortní pohyb napříč jednotlivými podlažími. Soukromí majitelů umocní pozemek o rozloze 15 319 m2, který objekt obklopuje a chrání před další výstavbou v jeho bezprostřední blízkosti.

„Velkou předností Apartmánů Bramberk je fakt, že kupní cena zahrnuje také podíl na výnosu ze šesti samostatných apartmánů, které jsou prostorově i funkčně odděleny od části pro rezidenty a jsou určeny ke komerčnímu pronájmu, podíl na společných prostorách s wellness, dále podíl na pozemcích kolem objektu a na služebním bytu správce. Jde tak o neopakovatelnou příležitost nejen k uchování hodnoty prostředků, ale také k jejich zhodnocení v budoucnosti,“ dodává Magdalena Svatková, jejíž tým má ve Svoboda & Williams prodej Apartmánů Bramberk na starosti.

Dokončení projektu Apartmánech Bramberk je naplánováno na konec roku 2023. 

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Svoboda & Williams
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Svoboda & Williams
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Svoboda & Williams
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Svoboda & Williams
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Svoboda & Williams

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky