kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Svoboda & Williams nabídne jedinečnou příležitost ke koupi nemovitosti v srdci proměňující se Ostravy

Svoboda & Williams nabídne jedinečnou příležitost ke koupi nemovitosti v srdci proměňující se Ostravy

zdroj/foto: Se souhlasem Svoboda & Williams
V centru Ostravy právě vzniká významný rezidenční projekt, bytový komplex Nové Lauby. Jeho cílem je pokračování rozvoje nájemního bydlení a oživení historického jádra Ostravy. Projekt je výsledkem spolupráce města s investorem Sdružení BBB Nové Lauby – po dokončení nabídne jednotky jak určené k pronájmu, tak na prodej. Právě byty, které zůstávají ve vlastnictví investora, exkluzivně nabídne realitní kancelář Svoboda & Williams.

Město zahájilo přípravu projektu Nové Lauby v roce 2016, v březnu letošního roku skončil archeologický výzkum na místě výstavby a zastupitelstvo města uzavřelo smlouvu s investorem Sdružení BBB Nové Lauby, jehož členy jsou Bystroň Group, BBP Stavby a stavební společnost BAK. „Projekt Nové Lauby nám dává skvělou příležitost pokračovat v kultivaci a rozvoji historického jádra města. Na základě dosavadních zkušeností si navíc dobře uvědomujeme, že poptávka po kvalitních nemovitostech v Ostravě rychle roste. Vnímáme tak velký potenciál, který zdejší výstavba nabízí,” říká za Sdružení BBB Nové Lauby Michal Bystroň.

Nová tvář historického jádra Ostravy

Za návrhem rezidenčního objektu stojí renomovaná architektonická kancelář znamení čtyř – architekti. Výsledná rezidence bude mít formu tradičního městského bloku ve tvaru nepravidelného lichoběžníku, v jehož středu vznikne prostor pro ozeleněnou dvoranu. Blok bude tvořen pěticí městských domů s různou typologií fasád, které na pěti nadzemních podlažích nabídnou 85 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk, podzemní parkování se 173 místy a obchodní prostory v úrovni ulice. Město odkoupí od investora 31 bytů, které budou využity výhradně pro nájemní bydlení, 52 bytů pak bude určených k prodeji – právě ty již brzy rozšíří nabídku Svoboda & Williams.

Autor: Filip Turecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky