kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Garden Lofts: Butikový projekt s obří zahradou v Praze 5

Garden Lofts: Butikový projekt s obří zahradou v Praze 5

Zdroj/foto: Luxent
Ojedinělý projekt v působivém industriálním stylu přináší na pražský realitní trh dvaadvacet nevšedních bytů s interiérem od renomovaného studia Morix. Rezidenti budou mít k dispozici i vysoký nadstandard, který je v hlavním městě skutečně vzácný: členitou zahradu o rozloze 2500 metrů čtverečních s bazénem, záhonky pro pěstování vlastní zeleniny, množstvím zákoutí k posezení a dalším možnostem využití.

Na klidném místě na rozhraní Smíchova a Radlic, mezi dvěma velkými plochami zeleně – lokalitou Na Farkáně a lesem kolem starého židovského hřbitova pod vrchem Brabenec – vzniká ojedinělá rezidence Garden Lofts. Podoba unikátního komorního projektu v industriálním stylu, který působí křehkým a zároveň bytelným i nadčasovým dojmem, vznikla v architektonických kancelářích Ing. Jana Kasla. 


zdroj/foto: Luxent

Beton, sklo, kámen, dřevo, kov 

Budova s originální prosklenou fasádou skrývá dvaadvacet vzdušných bytů o velikosti 50 až 200 metrů čtverečních a dispozicích od garsonky až po 5+kk včetně dvojice exkluzivních střešních loftů s terasami, ze kterých se otevírají panoramatické výhledy na hlavní město. Obyvatelé prvního nadzemního podlaží budou mít k dispozici zahrádku se samostatným zahradním domkem, součástí výše položených bytů jsou balkony a terasy směřující do zeleně. Návrhy interiérů, které pocházejí ze studia Morix manželů Pizingerových, stejně jako stavba samotné budovy, využívají především přírodní materiály: beton, sklo, kámen, dřevo, kov. Ke všem jednotkám patří sklep a součástí podzemních parkovacích stání je příprava na dobíjení elektromobilu. V současné době lze provádět klientské změny, a majitelé tak mohou spoluvytvářet finální podobu svých bytů.  


zdroj/foto: Luxent

Zahrada snů

Všichni rezidenti budou mít k dispozici jižně situovanou, a tudíž celý den prosluněnou půvabnou zahradu o rozloze 2500 metrů čtverečních, zasazenou v mírném svahu pod lesem. Privátní a před zraky kolemjdoucích skrytá víceúrovňová multifunkční zahrada nabídne rozmanité možnosti využití. Její součástí bude zahradní bazén, pobytové terasy, altány, pergoly, ohniště s posezením a vyvýšené záhony pro pěstování zeleniny a bylinek. To vše doplní sportovní, relaxační a dětské zóny i rozmanitá zákoutí k posezení oddělená okrasnými trávami a kamennými bloky.    


zdroj/foto: Luxent

Jen pár minut chůze od metra

Projekt Garden Lofts stojí v klidné Pechlátově ulici pod kopcem se zříceninou Dívčí hrady, známou z Jiráskových Starých pověstí českých. Na procházky, výlety nebo projížďky na kole se nabízí mimo jiné nedaleký přírodní park Prokopské a Dalejské údolí s bohatými nalezišti zkamenělin. Přímo kolem domu vede cyklostezka A13, která míří z Výtoně až do Rudné. V těsné blízkosti je mateřská i základní škola, plavecký bazén a multifunkční Sportcentrum Radlice. K nákupům pak poslouží třeba blízké OC Anděl. Rychlé a hladké spojení do centra zajišťuje pouhých pár minut chůze vzdálené metro B a zastávka tramvají. Cesty autem po Praze i mimo město usnadní nájezd na Městský okruh a do tunelu Mrázovka asi kilometr od domu.


zdroj/foto: Luxent

Prodej bytů se právě spouští 

Stavba projektu byla zahájena v lednu letošního roku a dokončení je plánováno na jaro 2023. Dodavatelem stavby je SWIETELSKY stavební, s. r. o., výhradní prodej bytů, který se spouští právě v těchto dnech, probíhá v režii společnosti Luxent Exclusive Properties.

Autor: Roman Zvarič

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky