kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Chateau Troja Residence: Znovuzrození slavné usedlosti

Chateau Troja Residence: Znovuzrození slavné usedlosti

Chateau Troja Residence je impozantním moderním bydlením vedle původního zámku Troja ze 17. století. Projekt vznikl jako elitní soukromá rezidence v srdci Troji a představuje v současnosti nejexkluzivnější projekt společnosti Coast Capital Partners. Chateau Troja Residence je situována do jedné z nejvyhledávanějších pražských lokalit pro život a nabízí jak zrekonstruované historické byty, tak i nové moderně zařízené apartmány. Společnost Coast Capital Partners zde kombinuje citlivou rekonstrukci historických budov s architektonickými detaily novostavby odrážejícími původní dědictví. Projekt se skládá z šestašedesáti luxusních bytů, z nichž šest jsou penthousy o rozloze několika set metrů čtverečních. První obyvatelé se budou moci nastěhovat začátkem roku 2019.

Realitní společnost CCP nedávno odhalila nový luxusní bytový projekt. Chateau Troja Residence představuje vzácnou harmonii kontrastů ztělesněnou kombinací moderní elegance zasazené do historického okolí. Nový projekt financovaný ze zdrojů PPF je umístěn v samém srdci Troji v klidném prostředí, avšak s vynikající dostupností do centra města. Svým obyvatelům nabídne bezpečný resort se zelení o rozloze  9 000 m2. „Chateau Troja Residence představuje poslední takto rozlehlý areál v Troji a trvalo nám více než dva roky, abychom ho získali. Náš tým pracoval ve dne v noci na vytvoření toho nejlepšího rezidenčního projektu, který je v Praze dodnes postaven. Naším cílem je oživit krásu historických částí této nemovitosti a umožnit lidem, aby si užili jedinečnou atmosféru tohoto místa,” říká Daniel Aalsvel,  spoluzakladatel společnosti CCP.

Kvalita a lokalita jsou klíčovými faktory
„Tato usedlost ze 17. století nás zaujala na první pohled. Viděli jsme v ní spící krásu historických budov a neuvěřitelný potenciál, který může nabídnout pro dnešní život. Vytvořili jsme velice speciální projekt. Chateau Troja Residence bude nejexkluzivnější rezidencí, která kdy byla v Praze postavena. Nabízí působivé životní prostředí skládající se z okolních zámeckých zahrad, vinic, řeky a parku Stromovka,” popisuje Doron Friedman, spoluzakladatel společnosti CCP. Uvnitř bytů a společných prostor Chateau Troja Residence budou použity vysoce  kvalitní materiály.

Elitní bydlení obklopené přírodou
Architektonické studio LOXIA v čele s Ing. arch. Milanem Veselým navrhlo unikátní rezidenční projekt. Loxia s CCP spolupracovala už v minulosti na projektu Kajetánka. K dispozici je šestašedesát bytů o rozloze od 32 do 440 m² – včetně šesti prostorných penthousů s ohromujícím výhledem na okolní přírodu, vinice a Pražský hrad. Vybrané penthousy mají k dispozici soukromé výtahy, které budou zajišťovat přímý a bezpečný přístup do bytů a soukromých podzemních garáží. Architekt Veselý o projektu říká: „Je to nádherné místo s hlubokou historií. Je to jedinečná šance pro architekta propojit minulost se současností, šance vytvořit návrhy v přímé harmonii s úžasnou zahradou Trojského zámku. Získali jsme prostor vytvořit luxusní domov pro obyvatele, kteří se budou moci kochat přímo božským výhledem na Pražský hrad, Trojský zámek, kapli Svaté Kláry, park Stromovka a na Vltavu.”

Atelier Flera podtrhl celkový dojem a postaral se o sjednocení s okolní přírodou. „Příjemnou architekturu domů od kolegů z Loxie jsme dopro-vodili svěží zelení ve všech vegetačních patrech tak, aby si majitelé a obyvatelé této rezidence užili ucelenou, celoročně efektní a osobitou atmosféru. V exteriéru projektu dostaly místo také sochy, které do Troji patří. Zeleň v projektu Chateau Troja Residence zdaleka není jen výplňovou strategií ploch mezi domy. Ve skutečnosti jde o čistý a bezpečný soukromý park,“ říká Ferdinand Leffler, zakladatel atelieru zahradní architektury Flera.

Zahájení výstavby
Úklid místa již začal a brzy bude umožněn vstup stavební společnosti. Výběrové řízení nedávno vyhrál Metrostav a.s., který již spolupracoval  na jiném působivém projektu – Kajetánce.  Ing. Jan Cuc, ředitel divize 6 v Metrostav a.s. uvedl: „Spolupráce s investorem sahá do roku 2009, kdy se MTS účastnil výběrového řízení  na základě smluvních partnerů projektu Kajetánka. Spolupráce při realizaci rezidenčního projektu Kajetánka nebyla jednoduchá, neboť investor byl náročný, ale v podobných případech je to na místě. O to více jsme rádi, že můžeme opět pracovat s tímto partnerem na dalším prestižním projektu, kterým je Chateau Troja Residence.“

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky