Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Le Grill: Letní zpomalení

Le Grill: Letní zpomalení

Romantická večeře, pracovní oběd i víkendové barbecue s přáteli – restaurace Le Grill s příchodem léta ožívá novým nábojem a svádí k dlouhým večerům pod otevřeným nebem na své velkorysé zahradě. Atmosféra je tady návyková, podobně jako speciality šéfkuchaře.

Klasická elegantní gourmet zastávka centra Prahy, restaurace Le Grill v hotelu Grand Mark, je s příchodem léta ještě zajímavější. Opět totiž nastává sezona oživení půvabné zahrady ve vnitrobloku, která vás díky svěží zelené scenérii a jedinečné atmosféře dokáže kdykoliv přenést z rušné metropole kamsi do Středomoří. Dojem úniku ze všednosti podporují samozřejmě také promyšlené kreace šéfkuchaře Ondřeje Korába, který kromě stálého menu servíruje hostům i sezonní speciality, jejichž nabídka se mění každý měsíc. Nadcházející červen se ponese ve znamení lehkých, ale chuťově výrazných ingrediencí jako jsou jahody, kopr, meruňky, květák nebo baby špenát, pokrmy jsou navíc provoněny čerstvými bylinkami přímo ze zahrady restaurace.

Uvolněné barbecue i profesionální Business Lunch

Pražským létem v Le Grill hosty provede také uvolněné zahradní barbecue, během nějž si užijete geniální kombinaci výběrového čerstvě grilovaného masa, křupavé zeleniny a samozřejmě osvěžujícího vína. Stálé menu se soustředí na moderní interpretace českých chutí a restaurace nabízí i speciální polední menu Bussiness lunch, jenž poslouží perfektní kulisy pro vaše důležitě pracovní schůzky. A pokud si potrpíte na rituály, vyzkoušejte v Le Grill odpolední pauzu v britském stylu, tradiční Afternoon Tea.

Autor: Jitka Krulcová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky