kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Unikátní Rohan City Penthouses je nově v nabídce Svoboda & Williams

Unikátní Rohan City Penthouses je nově v nabídce Svoboda & Williams

Rohan City Penthouses
Foto: Svoboda & Williams
Na základě exkluzivního pověření developera zahajuje realitní kancelář Svoboda & Williams prodej pěti mimořádných bytových jednotek v nejvyšších patrech rezidenčního projektu Diamanty Karlín. Jedinečné penthousy představují crème de la crème bydlení v pražském Karlíně.

Karlín je dnes jednou z nejinspirativnějších pražských čtvrtí s neutuchající dynamikou. Nejvýraznější proměny se odehrávají přímo na vltavském břehu, kde na území Rohanského ostrova vzniká moderní čtvrť s polyfunkční zástavbou, rozsáhlými plochami zeleně a promenádou lemující řeku. Právě tady stojí dvojice věží Diamanty Karlín dle návrhu renomovaného architektonického studia AI DESIGN.

Rohan City Penthouses
Foto: Svoboda & Williams

Pět prémiových penthousů v nejvyšších podlažích obou budov zaujme velkorysým prostorem. Prosklené fasády dávají naplno vyznít dechberoucím výhledům, které poloha vysoko nad městem nabízejí. Vše umocňují dvojité výšky stropů v hlavních obytných prostorech. Plochu čtyř z pěti penthousů rozšiřují privátní střešní terasy. „Rezidenti si tak budou moci užívat relax v zelených oázách klidu, odkud budou mít Prahu jako na dlani,“ říká Magdalena Svatková, Sales Team Leader Svoboda & Williams.

Rohan City Penthouses
Foto: Svoboda & Williams

Těžištěm interiéru každého z bytů se stane monumentální schodiště protínající jednotlivá podlaží. Kompozice prostoru nabídne logicky oddělené denní a klidové zóny. „Podobně velkorysé a vzdušné prostory s kosmopolitním charakterem jsou u nových rezidenčních projektů v centru Prahy těžko k nalezení. Rohan City Penthouses tak v jedné z nejžádanějších pražských čtvrtí nabízejí ojedinělý typ bydlení,” dodává Magdalena Svatková. 

Rohan City Penthouses
Foto: Svoboda & Williams

Hned v prvních týdnech po spuštění prodeje zaznamenala realitní kancelář Svoboda & Williams mimořádnou poptávku. „Je vidět že na trhu je velký zájem o exkluzivní velkoplošné byty, ale i o samotný Karlín, který rozhodně patří k nejžádanějším pražským adresám,” dodává Magdalena Svatková.

Rohan City Penthouses
Foto: Svoboda & Williams

Více o Rohan City Penthouses zde.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky