kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Vanguard: stylové lofty v dominantě pražských Modřan

Vanguard: stylové lofty v dominantě pražských Modřan

Vanguard
Foto: PSN
V roce 2019 zahájila společnost PSN přestavbu někdejší továrny na letecké přístroje Microna v projekt Vanguard Prague. Na budoucí obyvatele čekají lofty od renomovaných architektů, stejně jako ty v základní úpravě Shell & Core, které si každý zařídí podle svých představ. Dokončení projektu plánuje developer v letošním roce.

Budova o čtrnácti patrech s plochou 16 000 m2 je vybudována z železobetonového skeletu a vyniká nadstandardní pevností. Projekt Vanguard nabízí 150 loftů s industriální atmosférou, s plochou od 41 m2 až po penthousy s výměrou 626 m2, téměř každý z nich má terasu. Díky velkorysé výšce stropů až 4,3 metru působí interiéry s okny od podlahy ke stropu vzdušně a disponují širokou variabilitou využití.

Vanguard
Foto: PSN

Exkluzivita s nádechem New Yorku

O architektonický návrh designově propracovaných loftů se postarala dvě renomovaná studia: Ivanka Kowalski a OOOOX. Na projektu se podíleli i architekt Petr Drexler či studio ID_arch. „Lofty mají specifickou atmosféru danou industriálními prvky a geniem loci, skvělé dispoziční řešení, nejmodernější technologické vybavení a splňují ty nejvyšší standardy bydlení. Vytváříme zde unikátní loftové bydlení či originální prostory pro práci, například kancelář, umělecký ateliér nebo hudební studio,“ uvádí ředitel developmentu PSN Štěpán Smrčka.

Vanguard
Foto: PSN

Luxusní zázemí je samozřejmostí

Naprostou novinkou, která v tuzemsku nemá obdoby, je autovýtah pro zaparkování vozu takříkajíc „ve svém obýváku“. Střešní terasy přístupné všem rezidentům budou sloužit k setkávání a grilování v letní sdílené kuchyni, k dispozici bude i venkovní sauna s výhledy na Prahu. Chybět nebude recepce se službou concierge, reprezentativní lobby, spa & wellness zóna s dvacetimetrovým proskleným bazénem, fitness či cinema místnost.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky