kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Ještě (s)novější relaxace. Moderní wellness Infinit Sen uprostřed magické zahrady se rozšířilo

Ještě (s)novější relaxace. Moderní wellness Infinit Sen uprostřed magické zahrady se rozšířilo

tepidarium
Foto: Infinit Sen
Nedávno dokončený Infinit Sen jen pár kilometrů od hlavního města Prahy se rozrostl o solnou saunu a tepidarium. Celkově tak wellness areál v Senohrabech může nabídnout relaxaci a regeneraci už v sedmi saunách.

V novém tepidariu se teplota pohybuje kolem 35 až 45° Celsia, vyhřívané stěrkové lavice vybízejí k odpočinku a jemnému prohřátí mezi saunováním. Prostorem tepidaria pulsuje v rytmu pomalého dechu hřejivé teplé světlo, které podvědomě pomůže zklidnit dech i mysl návštěvníků. Protilehlou stěnu od hlavního vchodu zdobí prosvětlený ikonický strom života. Tepidarium návštěvníci najdou v kamenné truhle hned za ochlazovacím jezírkem.

Na druhé straně saunového světa vznikla nová dřevěná truhla, jež v sobě skrývá oblíbenou solnou saunu s teplotou okolo 75 až 85° Celsia. Díky spojení suché sauny, horkého vzduchu a soli se do těla vstřebávají minerály, které mají pozitivní vliv na lidský organismus. Design sauny doplňují prosvětlené himalájské solné cihly, které povzbudí psychiku, uvolněné minerály pak zlepší dýchání, pokožku i centrální nervový systém. 

Mistři světa v saunových ceremoniálech

Tyto dvě novinky se přidaly k sauně bylinkové, medové, finské panoramatické a sadové. Do celkového počtu zbývá ceremoniální sauna, kde návštěvníci mohou zažít naprosto jedinečný zážitek v podobě saunového ceremoniálu, kterým vždy provede jeden z členů profesionálního týmu sauna mistrů. V Infinit Sen se mají klienti jedinečnou šanci setkat s mistry světa v tomto oboru – s Robertem Židkem, který obsadil 1. místo na mistrovství světa roku 2021 v ceremoniálech, či s Veronikou Švandovou, která obsadila 2. místo.

Při saunovém ceremoniálu se návštěvníci mohou rázem ocitnout v ráji, Paříži, džungli nebo si užít vášnivé „tango” či snovou meditaci. Začátek a téma ceremoniálu je k dispozici v harmonogramu umístěném na informačních obrazovkách v areálu.

Otevírací doba wellness centra je od pondělí do neděle od 10 do 22 hodin. Více informací naleznete na webových stránkách Infinit Sen.

Galerie

Foto: Infinit Sen

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky