kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Víchovská vyhlídka: Horské apartmány v útulných roubenkách

Víchovská vyhlídka: Horské apartmány v útulných roubenkách

Víchovská vyhlídka
Foto: 2MKZ
Nový rezidenční projekt Víchovská vyhlídka se nachází v krkonošském podhůří, jen pár kilometrů od lyžařského střediska v Rokytnici nad Jizerou. Projekt ležící v tradiční krkonošské vesničce nabízí dvě moderní roubenky, které jsou rozděleny na útulné apartmány. Každá roubenka obsahuje čtyři bytové jednotky s dispozicí 3+kk, které směřují na jižní stranu. Nabízí tak svým budoucím majitelům prosluněné prostory s výhledem na hory.

Projekt leží na klidném místě na okraji vesnice Víchovská Lhota, která je součástí obce Víchová nad Jizerou v Krkonoších. Horskou vesnici plnou roubenek a tradičních staveb naleznete v dosahu lyžařských center – Vítkovice v Krkonoších, Benecko nebo Rokytnice nad Jizerou.

Lyže i kolo

Jen pár kilometrů odtud se nachází obec Poniklá, která je známá pro svoji tradiční výrobu skleněných vánočních ozdob. Díky nim se v loňském roce zařadila na seznam UNESCO. Najdete zde i muzeum krkonošských řemesel.

V Rokytnici nad Jizerou si přijdou na své milovníci sjezdového lyžování. Mohou zde navštívit skiareál Horní Domky, který se řadí mezi jeden z největších skiareálů v České republice. V okolí projektu Víchovská vyhlídka se nachází mnoho cyklistických i běžkařských tras. Ve Vítkovicích v Krkonoších, které jsou součástí sítě Krkonoše – lyžařský-běžecký ráj, můžete nastoupit na běžeckou stopu, a to přímo u lyžařského areálu Aldrov.

Víchovská vyhlídka
Foto: 2MKZ

Přírodní materiály a standardy

Každá roubenka je rozdělena na apartmány, které budou prakticky rozmístěny tak, aby budoucí majitelé měli dostatek soukromí. Ke každé bytové jednotce patří prostorná terasa, sklep a parkovací stání.

Ve standardech projektu naleznete přírodní materiály, jako třeba dřevěnou podlahu, obklady v přírodních odstínech s imitací kamene a zajímavé nadčasové zařizovací předměty. Developer aktuálně zpracovává i nabídku kompletního vybavení, a snaží se tak budoucím majitelům ulehčit proces zařizování apartmánů po převzetí.

Víchovská vyhlídka
Foto: 2MKZ

Pro rodiny s dětmi

Celý projekt dokresluje příprava na krb a vířivku na terase, která je u každého přízemního apartmánu. Projekt je vhodný pro rodiny s dětmi, které vyhledávají klidné místo na horách s dobrou dostupností do lyžařských středisek a přírody.

Apartmány na horách se v posledních letech staly trendem a atraktivní investiční příležitostí. Developer nabízí i možnost pronájmu apartmánů se zajímavým zhodnocením.

Developer 2MKZ zpracovává další čtyři horské projekty v Krkonoších. Aktuálně dokončuje projekt Yasmin Apartments se třiceti apartmány a připravuje projekt Pergamentka Apartments, Petrův Grunt a Apartmány v Jestřábí.

Více informací najdete na www.2mkz.eu.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky