kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Petrův Grunt: Rozmanitost s historickým odkazem

Petrův Grunt: Rozmanitost s historickým odkazem

Petrův Grunt
Zdroj/foto: 2MKZ
V krkonošském Bratrouchově nedaleko Rokytnice nad Jizerou vzniká nový elegantní projekt Petrův Grunt. Celý horský komplex se bude skládat z rekonstrukce bývalého hotelu z 80. let na apartmánové jednotky, samostatné restaurace, wellness a roubenek, které budou postaveny na místě bývalého pionýrského tábora.

Jméno Petrův Grunt získal projekt developerské společnosti 2MKZ na základě rozmanité historie. Už v 15. století na místě, kde nově vznikající projekt bude stát, vedla cesta k prameni Labe a později tady také byl vybudován grunt, na kterém se pásl dobytek (Petrův chov). Ve 20. století na tomto místě byla vystavěna sokolovna se cvičištěm a pionýrský tábor.

Zdroj/foto: 2MKZ

Horský komfort

Projekt bude rozdělen na dvě části – Petrův Grunt Apartments a Petrův Grunt Roubenky. V části Petrův Grunt Apartments naleznete 25 elegantních apartmánů. Velikosti jednotek se pohybují od 40 metrů čtverečních do 60 metrů čtverečních, o dispozicích 1+kk až 3+kk. V 1. nadzemním podlaží naleznete pět bezbariérových bytů s prostornými terasami. V objektu je zakomponovaný výtah pro maximální pohodlí. Z horních podlaží budou mít majitelé nádherný výhled na krkonošské lesy a údolí ze svých balkónů. Ve standardech apartmánů naleznete kvalitní hliníková okna, vinylovou podlahu, nadčasové obklady a dlažby.

V druhé části Petrův Grunt Roubenky naleznete pět pohodlných moderních roubenek rozmístěných tak, aby majitelé měli své soukromí. Každá roubenka je rozdělena na tři apartmány o velikostech 2+kk až 3+kk. V přízemí je k apartmánu přidělena i velká terasa a v ceně je zahrnutá vířivka. Podkrovní byty naopak nabízí velká hliníková okna s nádherným výhledem. Ve standardech roubenek naleznete kvalitní dřevěnou podlahu, moderní obklady a dlažby a podlahové vytápění.

Zdroj/foto: 2MKZ

Spojení luxusu a přírody

Celý komplex završí hospůdka či minipivovar, jehož projekt momentálně developer zpracovává. Hospůdka bude mít vlastní parkovací stání. Vedle objektu bude umístěno samostatné wellness se saunou. Wellness a restaurace jsou umístěny tak, aby nerušily přilehlé objekty. Okolní dechberoucí krajina Krkonoš vás okouzlí na první pohled. Petrův Grunt je umístěný na vrstevnici v Bratrouchově v Libereckém kraji. Malebná vesnice v krkonošském podhůří se nachází jen pár kilometrů od lyžařského centra v Rokytnici nad Jizerou. V okolí naleznete mnoho zajímavých turistických a cyklistických tras. Přilehlé obce nebo města nabízí variabilní možnosti, jak trávit volný čas na horách. V Poniklé naleznete muzeum krkonošských řemesel, ve Vítkovicích sjezdovku Aldrov nebo třeba koupaliště v Jablonci nad Jizerou.

Zdroj/foto: 2MKZ

Developer 2MKZ je česká rodinná společnost zaměřující se na přestavby a rekonstrukce chátrajících objektů, a to zejména v rekreačních oblastech. Na trhu se pohybuje od roku 2015 a momentálně zpracovává další projekty v Krkonoších – Yasmin Apartments, Pergamentka Apartments a Víchovská vyhlídka.

Autor: Libor Strnad

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky