kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Významné projekty společnosti Obermeyer Helika

Významné projekty společnosti Obermeyer Helika

Zdroj/foto: Se souhlasem Obermeyer Helika
Architektonická, projekční a poradenská kancelář Obermeyer Helika má ve svém portfoliu řadu technicky náročných realizací v oblasti bankovního, administrativního nebo obchodního sektoru. Díky svým odborným znalostem a bohatým zkušenostem nabízí komplexní služby projektového řízení a construction managementu.

Mezi nepřehlédnutelné projekty z této oblasti bezesporu patří administrativní budova Green Point na Smíchově, obytný komplex Vivus Kolbenova, sítě čerpacích stanic Mol, nebo rekonstrukce a modernizace administrativní budovy Pressburg Tower v Bratislavě.

Zdroj/foto: Se souhlasem Obermeyer Helika

Obytný komplex Vivus Kolbenova

Unikátní bankovní dům v Hradci Králové

Svoji profesionalitu předvedli stavební manažeři Obermeyer Heliky také na projektu nové centrály ČSOB v Hradci Králové. Zde vyrostla jedna z nejmodernějších a nejzelenějších kancelářských budov v Evropě. Je to jednoznačně unikátní, architektonicky nadčasový bankovní dům (HHQ), který citlivě zapadá do kontextu města.

Obermeyer Helika poskytovala v průběhu příprav a při realizaci celého projektu služby stavebního manažera, řízení kvality a kontrolu nákladů, technický dozor investora a LEED Commisioning. Činnost započala před šesti lety, kdy se Obermeyer Helika podílela na vyhodnocení návrhů architektonické soutěže, následně s investorem a generálním projektantem spolupracovali na vypracování a projednání jednotlivých stupňů dokumentace a na výběru zhotovitele. Projekt byl úspěšně dokončen na podzim letošního roku.

Zdroj/foto: Se souhlasem Obermeyer Helika

Centrála ČSOB v Hradci Králové. Na jedné z nejmodernějších a nejzelenějších kancelářských budov v Evropě společnost Obermeyer Helika poskytovala služby stavebního manažera, řízení kvality a kontrolu nákladů, technický dozor investora a LEED commissioning agenta.

Obermeyer Helika dbá na maximální využití potenciálu metodiky BIM v procesu projektování i během spolupráce s klientem a dodavateli. Sdílení on-line modelů se skvěle osvědčilo i na realizaci bankovního domu HHQ v Hradci Králové. Zde byl využit potenciál BIM při kontrolách a koordinaci prací. Následně jej klient ocení při správě budovy.

Autor: Obermeyer Helika

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky