kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Regionální novinky: Progresivní Liberec nabídne novou čtvrť

Regionální novinky: Progresivní Liberec nabídne novou čtvrť

Zdroj/foto: Se souhlasem developera Jana Konhefra
Co nového se událo v regionech v oblasti realit?

Klidné bydlení nedaleko hlavního města

Na okraji malé obce Tatce, zhruba 40 kilometrů od Prahy mezi Českým Brodem a Poděbrady, vzniká projekt Na Dlážděnce, který přinese jedenácti rodinám splněný sen o vlastním bydlení stranou velkoměstského ruchu, uprostřed zelené krajiny lužních lesů jižně od toku Labe. Celkem deset řadových dvojdomů a jeden solitér působí harmonicky a již zdálky evokují klidné a příjemné sousedství, kde rodiče mohou bez obav nechat děti hrát si na zahradě nebo pod okny na ulici. Výhradním prodejcem domů je společnost Azur Real Estate.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Azur Real Estate

Mint investuje do bytů Trigemy

Realitní fondy pokračují v rozmachu na českém trhu komerčních nemovitostí. Naposledy oznámil zajímavou transakci fond nájemního bydlení investiční společnosti Mint, když uzavřel s developerem Trigema smlouvu na akvizici čtyř bytových domů v Plzni-Skvrňanech. Domy má Trigema dokončit na konci příštího roku a celkem v nich bude k dispozici více než stovka bytů určených pro nájemní bydlení. Hodnotu transakce ani jedna strana nezveřejnila.

Prvorepubliková vila v Brně na prodej

V moravské metropoli je právě k mání unikátní investiční příležitost, jež má ve svém nabídkovém portfoliu společnost Oportys. Prvorepubliková vila s celkovou čistou podlahovou plochou 470 metrů čtverečních se nachází v rezidenční vilové čtvrti, jež vznikala od konce 19. století do 70. let 20. století a je pro ni charakteristická osobitá architektura i atraktivní poloha. Nemovitost je určena k rekonstrukci a je vhodná pro soukromé i komerční účely.

Progresivní Liberec nabídne novou čtvrť

Aktuálně již několik měsíců probíhají demolice více než dvě stě let starých budov ve zchátralém areálu bývalých tiskáren v Liberci. Na původním místě by měla vzniknout moderní čtvrť s devíti domy a zhruba 190 byty. Celá výstavba vzniká pod vedením pražského developera Jana Konhefra. Za architektonickými návrhy pak stojí Jiří Opočenský a Štěpán Valouch. První tři budovy by měly být dokončeny v příštím roce, momentálně je spuštěn už i samostatný prodej bytů.

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky