kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » YD Capital dává penězům smysl

YD Capital dává penězům smysl

investice
Foto: Unsplash
Skupina YD Capital investuje své finanční prostředky a prostředky dalších takřka dvou tisíc klientů do nemovitostního portfolia primárně v České republice. Divize YD Capital s přesahem do různých oborů nabízí široký záběr působení: od stabilních investičních příležitostí přes výstavbu developerských projektů, prodeje luxusních nemovitostí až po kompletní správu financí klientů. YD Capital ve své vizi dává penězům smysl, svou prací tvoří hodnoty a zanechává po sobě jedinečný otisk, který je přínosem pro všechny zainteresované strany.

Investment trend

Obchodní model skupiny YD Capital je postaven na přísné specializaci a současně snaze vytěžit jednotlivé celky skupiny. Robustní a vyvážená investiční strategie je tvořena z více než dvou třetin investicemi v nemovitostním portfoliu, zbytek alokuje společnost ve službách, v odvětví financí, menší část míří do oblasti technologií a průmyslu. 

Vnitřní strategie směřuje finanční zdroje zejména do výnosových nemovitostí v Praze a Brně a výnosových firem, menší část zdrojů potom do developmentu jako takového. Strategie exitu v horizontu tří až sedmi let je řízena s ohledem na povahu aktiv a podléhá přísné analytické přípravě a zhodnocení fundamentu práce na projektu. Synergie uvnitř společnosti jsou klíčové pro dlouhodobý úspěch a naplňování strategických cílů a iniciativ. 

Highlight

V roce 2022 společnost zahájila exitovou strategii u pěti projektů a do svého portfolia zařadila nové projekty, dva z nich v přímořské oblasti Chorvatska. Klíčové aktivity v oblasti real estate a technologií umožnily společnosti stabilizaci a udržení si stanovených trendů v denních aktivitách. 

graf
Foto: Estate

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky