kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » YD Capital Dávat penězům smysl

YD Capital Dávat penězům smysl

Zdroj/foto: Se souhlasem YD Capital
Finanční skupinu YD CAPITAL tvoří vzájemně se doplňující divize, které s přesahem do různých oborů nabízejí široký záběr působení. Od stabilních investičních příležitostí přes výstavbu developerských projektů a prodeje luxusních nemovitostí až po kompletní správu financí klientů.

Fungování společnosti stojí na vizi dát penězům smysl, zlepšit dosavadní svět financí a zanechat po sobě jedinečný otisk, který bude přínosem pro všechny. „Na počátku to byla chuť a energie dělat věci jedinečným způsobem. Tato touha se v nás drží, jen je dnes již opřená o robustní investiční strategii a přesah do několika dalších oblastí, protože mou hlavní snahou v životě je spojovat. Zejména lidi, produktivní myšlenky, nápady, ale i možnosti s příležitostmi,“ říká Pavel Rydzyk, předseda představenstva YD Capital.

Zdroj/foto: Se souhlasem YD Capital

Tvoříme „ydeální“ svět financí

Základním stavebním kamenem pro YD Capital je, byla a vždy bude pevná půda pod nohama. Řídí se precizním a důsledným výběrem projektů, zvážením investic a zhodnocením všech aspektů. Volí projekty, jejichž výnosy mají nezpochybnitelný potenciál naplnit společný cíl partnerů, klientů i společnosti samotné. Tím je stabilní a atraktivní výnos s možností následného vývoje. Díky tomu eliminuje negativní vlivy v rámci ekonomických cyklů či jiné výpadky na kapitálových trzích. Orientuje se na unikátní nemovitosti v lukrativních lokalitách a jeho pobočky naleznete ve větších krajských městech po celé České republice.

Zdroj/foto: Se souhlasem YD Capital

Spojení profesionálů a hodnot

Za zkušenostmi a pevnými základy společnosti stojí lidé působící roky v oblastech nemovitostí a práva, synergicky propojení s výraznými osobnostmi českého finančního trhu. Toto spojení profesionálů, kteří se ve světě financí pohybují už více než deset let, přineslo možnost vytvořit novou společnost, jež od počátku disponuje tím nejcennějším – bohatými zkušenostmi, mimořádnými odbornými poznatky a hodnotami lidskosti a spolutvorby.

Zdroj/foto: Se souhlasem YD Capital

The best of YD Capital

  • 2013: Manažeři, kteří se doposud věnovali svým projektům v advokátní kanceláři a nadnárodních společnostech, spojili své síly a zkušenosti a vytvořili vlastní firmu pro správu majetku klientů z řad privátní, korporátní a institucionální sféry.
  • 2019: Až o několik let později se klíčoví lidé začali věnovat myšlence propojení synergického celku: YD Capital, a. s. „Proměnlivost dnešního světa nám ukazuje dočasnost věcí. Odkaz a otisk, jež za sebou máme možnost zanechávat, pak nesmrtelnost našich snažení. Správné načasování si vytváříme sami. Proto i přes výzvy a těžkosti, které nás mohou provázet a budou provázet, je důležité se nevzdat a nenechat se porazit. Je mi ctí stát v čele něčeho natolik silného a jedinečného,“ vyjadřuje se k aktuálnímu dvouletému výročí společnosti její majitel a předseda představenstva Pavel Rydzyk.
  • 2020: Vlastní investiční nástroje a rozvoj společnosti v jednotlivých divizích. Důraz na kvalitu, preciznost a spokojenost klientů. Akvizice klíčových projektů a růst společnosti. Otevření poboček v Praze, Brně a Liberci. Práce s energií a vytrvalostí, práce na projektech a ‚Ydeálním‘ nastavení zaměstnanců a spolutvůrců.
  • 2021: Udržet směr a udýchat to! Dynamika společnosti zajistila růst divizí a dalších firem v portfoliu. Vedle existujících YD Financial Services se na trhu stále více profiluje nejen YD Invest, ale také YD Finance a nově také YD Help. Rostoucí portfolio projektů zajišťuje důvěru klientů a důraz na kvalitu je nejen v práci každého člověka ve společnosti, ale především ve spolupráci. Rozvoj YD Technologies slaví první úspěchy a rozběhly se práce na prvním zahraničním projektu. „YD Capital žije své dynamické období. Po všech stránkách je právě tento popis nejvíce výstižný a popisný. Budovat novou firmu chce odvahu. Budovat jich hned několik současně a vytvářet celou komplexní skupinu a plnit real estate portfolio vybranými projekty s přesahem je výzva o to větší,“ říká Tomáš Paulík, finanční ředitel a člen představenstva YD Capital.
Zdroj/foto: Se souhlasem YD Capital

Autor: Libor Strnad

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky