kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Zapište si do diáře

Zapište si do diáře

diář
Foto: Unsplash
Co se bude dít v následujících týdnech?

Bratislava Property Forum 2023

  • 29. 3. 2023
  • Bratislava

Slovenské dvojče pražského Property Fora se letos uskuteční o měsíc dříve a podobně jako v české metropoli umožní návštěvníkům setkat se a propojit se všemi důležitými hráči na trhu – jak lokálními, tak ze střední a východní Evropy. Konference, která sdružuje odborníky z realitního sektoru, senior ekonomy, bankéře a další profesionály, se letos ponese v tradičním duchu: na přetřes přijde situace a výhled pro slovenský rezidenční trh, rostoucí trendy v logistice i nejlepší investiční nabídky roku 2023. Zajímavou perličku do diskuze přinese přednáška o významu metaverse pro svět nemovitostí.

Prague Property Forum 2023

  • 25. 4. 2023
  • Praha

Oborová akce pro realitní profesionály, kterou organizuje eventová společnost Property Forum v řadě středo- a jihoevropských měst včetně Budapešti, Vídně, Bratislavy, Bukurešti, a navíc také Londýna, se v Praze koná od roku 2017. Pokaždé se přitom dotkne výsostně aktuálních témat. Letošními taháky budou kromě investičních a finančních strategií pro letošní rok také budování úspěšné strategie pro implementaci ESG, hybridní práce a její dopad na kancelářské investice nebo trendy v logistice. Pestré bude i složení řečníků, mezi nimiž nebudou chybět zástupci společností jako Crestyl, Penta Real Estate, Reico nebo CPI Property Group.

WorkTech23 Amsterdam

  • 19. 4. 2023
  • Amsterdam

Pandemie byla katalyzátorem, jenž během několika měsíců transformoval podobu a význam pracoviště. Právě tomuto tématu, stejně jako budoucnosti kanceláří i nemovitostí pro ně určených, se věnuje jednodenní konference WorkTech23 Amsterdam, která zaujme zejména profesionály z oblasti realit, správy budov, HR, technologií, architektury či designu. Témata, o nichž budou diskutovat odborníci z univerzit i technologické praxe, se týkají investic do nových technologií schopných vytvořit flexibilní pracovní prostředí, trendů v oblasti pěstování firemní kultury a zapojení zaměstnanců nebo nástrojů a metrik k ovlivnění inovací ve strategii pracoviště.

SEE Real Estate Awards Gala & CEO Networking Forum

  • 6. 4. 2023
  • Bukurešť

Těm, kdo mají zájmy v komerčních nemovitostech v regionu jihovýchodní Evropy, je určena událost SEE Real Estate Awards Gala & CEO Networking Forum, která se koná v rumunské Bukurešti. Akce sdružuje mezinárodní i místní developery, bankéře, investory i další odborníky v oblasti administrativních a maloobchodních budov a geograficky se týká Rumunska, Bulharska, Chorvatska, Slovinska, Srbska, Černé Hory, Makedonie, Moldavské republiky a Albánie. Na programu jsou kromě četných příležitostí pro networking včetně závěrečné afterparty dva diskuzní panely, z nichž první se věnuje investičním trendům i výhledu pro kancelářské trhy v regionu, příležitostem i rizikům, stejně jako otázkám ESG, zatímco druhý řeší otázky maloobchodu a logistiky včetně dopadu rostoucího zájmu spotřebitelů o e-commerce.  

Autor: Andrea Votrubová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky