kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Zapište si do diáře

Zapište si do diáře

diář
Foto: Unsplash
Co se děje v oblasti realitního byznysu v příštích dnech?

European ESG Property Forum

  • Varšava
  • 23. 5. 2023

Zkratka ESG se napevno zabydlela v obchodních a investičních strategiích velkých i menších společností, přesto na tomto poli zůstává stále řada otázek nezodpovězená. Přispět k nápravě tohoto stavu se odhodlali pořadatelé konference ESG Property Forum, která se chystá dostat pod jednu střechu přední mezinárodní odborníky i lídry polského byznysu nad diskuzi o udržitelných obchodních strategiích. Hovořit se bude mimo jiné o zelených certifikacích, transformaci Evropského stavebního fondu nebo přístupu předních evropských bank a investorů k tématu ESG.

SIMA 2023

  • Madrid
  • 24.–27. 5. 2023

Pokud jde o veletrhy zaměřené na realitní sektor, patří SIMA Madrid bezesporu ke globálním lídrům. Během čtvrtého květnového týdne, kdy se na jednom místě sejde více než 300 společností a institucí spolu se 14 tisíci návštěvníky a šesti tisíci odborníky, proběhnou pod hlavičkou Simy hned čtyři různé akce. Kromě samotného veletrhu to bude přehlídka realitních investorů v reakci na rostoucí zájem drobných investorů o španělské nemovitosti, odborné fórum SimaPro zaměřené na témata bydlení, investic a měst, a Proptech Expo věnované disruptivní části realit, díky němuž Madrid aspiruje na evropské hlavní město technologií.

Moravian Real Estate Date

  • Brno
  • 30. 5. 2023

Zaostřeno na Brno bude během 2. ročníku konference Moravian Real Estate Date, která se uskuteční pod taktovkou pořadatelských společností Remspace a Trikaya. Na pořad během diskuze lídrů českého byznysu, realitních odborníků i zástupců města přijdou témata, jako je rozvoj moravské metropole, územní plán či výstavba subcenter. Mluvit se bude rovněž o investičních příležitostech či potenciálu plánovacích smluv pro lepší spolupráci měst, obcí a developerů. Na závěr se do hloubky představí koncepty Jižní čtvrti, Čtvrtě Pod Hády nebo Nové Zbrojovky.

Real Estate Market

  • Praha
  • 7. 6. 2023

Tuzemský realitní trh prochází stagnací. Není načase změnit priority investorů? A jakou roli sehraje umělá inteligence? Právě o tom budou diskutovat lídři českého byznysu a odborníci na rozvoj měst, development a investice během 22. ročníku odborné konference Real Estate Market. Řeč se stočí mimo jiné na přínos novely stavebního zákona, budoucnost developmentu v regionech nebo vhodné investiční strategie pro letošní a příští rok. Na závěr se povede diskuze o úspěšných přístupech v kancelářském a logistickém sektoru včetně možností umělé inteligence a využití změny pracovních návyků v důsledku pandemie.

Autor: Andrea Votrubová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky