kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Zapište si do diáře

Zapište si do diáře

diář
Foto: Unsplash
Co nás čeká v následujících týdnech?

Guangzhou International Lifestyle & Property Expo

  • 10. – 12. 3. 2023
  • Kanton

Ačkoli to není tak dávno, co se čínský trh nemovitostí po sérii bankrotů doslova zhroutil, chuť tamních investorů po nových příležitostech nepolevuje. Jednu z nejbližších událostí ji ukojit nabízí veletrh Guangzhou International Lifestyle & Property Expo prezentovaný coby největší zámořská výstava nemovitostí a investic v jižní Číně. Během tří dnů se představí v patnáctimilionovém Kantonu kvalitní realitní investiční projekty z celého světa: od Los Angeles přes Phuket, Hongkong, Melbourne až po Londýn či Kypr a další místa, kde movití Číňané touží získat trvalý pobyt. Cílem organizátora je oslovit více než půl milionu potenciálních čínských kupujících a propojit je s mezinárodními realitními makléři a developery.

MIPIM

  • 14. – 17. 3. 2023
  • Cannes

MIPIM, jedna z celosvětově největších realitních událostí roku, které se loni účastnilo 20 tisíc lidí z 80 zemí světa, se opět uskuteční ve francouzském Cannes. Tentokrát se bude hlavní téma čtyřdenní akce točit kolem inovací a moderních technologií v oboru realit. Diskutovat o nich budou renomovaní odborníci, mezi jinými i americký ekonomický a sociální teoretik, profesor Jeremy Rifkin, jenž se zaměřuje především na čtvrtou průmyslovou revoluci. První den veletrhu bude nicméně zasvěcen jinému trendu – co-livingu, který coby forma rezidenčního komunitního developmentu vznikl kvůli nedostatku bydlení a který se výrazně rozvíjí především ve velkoměstech typu Londýn či Barcelona.

Second Home 2023

  • Utrecht
  • 17. – 19. 3. 2023

Sen o vlastním prázdninovém domě si v Evropě mohou splnit miliony lidí. Ne všichni ale mají představu, jak na to. Akce, jako je Second Home Expo, má ambice jim k jejich snu dopomoci. Během třídenní události budou mít návštěvníci příležitost diskutovat výběr ze 150 tisíc rekreačních domů ve více než 25 zemích světa, ať už ve Středomoří, v blízkosti alpských lyžařských areálů, nebo v samotném Nizozemsku. Součástí eventu bude také řada informačně nabitých seminářů o každém praktickém, právním a daňovém tématu souvisejícím s nákupem a vlastnictvím druhého domova.

Real Estate Market: Města, budovy a energie

  • 23. 3. 2023
  • Praha

Když stavět, tak udržitelně. Tak by mohlo znít motto prvního ročníku odborné konference Real Estate Market: Města, budovy a energie, kterou organizuje společnost Remspace a Centrum pasivního domu. Ostatně napovídají tomu i témata, která dominují programu: uhlíkově neutrální výstavba, budoucnost udržitelného stavitelství, zodpovědný rozvoj měst nebo právní stránka zeleného financování. Diskutovat o nich přijdou zástupci renomovaných společností a institucí z oboru real estate, developmentu, architektury, urbanismu, investic a financí včetně Deloitte, Frank Bold Advokáti, Crestyl, JRD nebo Technické univerzity v Liberci. 

Autor: Andrea Votrubová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky